Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenység és én vagyok a buta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység és én vagyok a buta?

Figyelt kérdés
egy évet egyedül voltam,és ez már kikészitett. végre jött egy pasi akivel 2 hete ismerkedünk,elvagyunk,kezdem nagyon megkedvelni, ő már a jövöjét tervezi velem. összeköltözés gyerek stb. durva :) de én pont erre vágyom. viszont amikor szabadnapos akkor is sokat behivják dolgozni,pl 1kor és 4kor meg eljön hozzám egy 20percre és vissza megy melozni. lehet nem is melozott egésznap csak azt mondta. ma pl egyáltalán nem kellett mennie,de érdekes este 9re behivták. áá tul parázom? am én 18éves lány vagyok ő pedig 30éves férfi.
2011. aug. 31. 21:39
 1/10 napietus ***** válasza:
100%

sztem inkább az a durva, hogy ilyeneket tervez, holott nem is ismer. amennyire ismer téged, attól sorozatgyilkos is lehetnél :D


szóval vagy bolond a pasi, vagy jó érzékkel mondja amit hallani akarsz.


u.i.: féltékenységre sztem nincs okod.

2011. aug. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
azt kihagytam hogy ismerem a koleganőjét aki elv ma dolgozik hajnalig,és neki megy segiteni de most látom hogy fent van facebookon a koleganője
2011. aug. 31. 21:42
 3/10 Inkog Nito ***** válasza:
meg találtad a magyar Ted Mosby-t...
2011. aug. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
tesomnak nagyon jo haverja ezer éve,szoval nemtudom hogy át cseszne-e
2011. aug. 31. 21:43
 5/10 A kérdező kommentje:
inkább lefekszem aludni,mert tul parázok mindent-.-
2011. aug. 31. 21:45
 6/10 anonim ***** válasza:

nem kezdem el ragozni a korkülönbséget, de 30 éves a pasi és ha ilyen hamar kezd el erről beszélni akkor szerintem csak nagyobb a szele ha nagyon féltékeny vagy, akkor csekkold be 1-2xer de utána bizz meg benne,

perspec én 19/F vagyok jobban érzem magam a 16-17éves csajokkal,de nekem eszem áhában sincs még a következő években sem gyerekre gondolni úgyhogy neked grat az érettségedhez csak nehogy visszafele süljön el a dolog, a másik meg szerintem nagyon korai, (nem is az életkorododra gondolok, hanem hogy 2 hete vtok 1ütt és ienekről beszélni- te nem akarsz továbbtanulni esetleg ha 1 xer dob vagy te hagyod ott hogy valamit tudjál magaddal kezdeni?

nem bun*o akartam lenni csak ez most igy ömlött belőlem előre is bocsi

19/F

2011. aug. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az milyen munka lenne már? Összevissza behívják, a kollégája meg az állítólagos munkaidőben facebookozik? Persze, én meg a félszemű óriás vagyok. Szerintem csak pont azzal szédíti a fejed, amit hallani szeretnél, közös jövő, miarák, közben éli az életét és másokkal is együtt hál.
2011. aug. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a durva,hogy ő két hét után ilyeneket mond...az a durva,hogy te be is nyeled!!!!Ugyan már...30 éves...jó pár tinipuncin túl volt,tudja mit kell mondani,hogy olvadj tőle.Az meg,hogy behívják állandóan elmondom...másik csaj,esetleg csajok...így jártál...madárnak néz...
2011. aug. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Engem már csak az érdekelne hogy mit dolgozik??
2011. aug. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
FBI..vagy valami titkos szervezet... :D máshova nem hívnak be össze vissza...:D
2011. aug. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!