Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak ebben a helyzetben? Lent!

Figyelt kérdés

Nos, az a helyzet hogy bejelöltem fb-on egy ismeretlen fiút, akiről eleinte azt hittem, hogy ismerem, aztán később jöttem rá, hogy mégsem. Ez a fiú rámírt és szerelmet vallott meg mondott egyéb kedves dolgot, hogy találkozni akar meg stb...

Eközben egy barátommal is chateltem, és elmondtam neki ezt a történetet, a fiúval való levelezésünket meg bemásoltam neki.

Másnap lebuktattuk ezt a fiút, ugyanis az a barátnőm, akinek elmondtam ezt a történetet, bejelölte ő is ezt a fiút és ráírt. Ekkor ez a fiú a barátnőmnek is szerel,et vallott, de persze azt is elmondta neki, hogy van még egy lány, akik tetszik neki, d csak egy KICSIT (rám gondolt). Ekkor én is ráírtam erre a fiúra, és elmondtam, hogy mindent tudok, majd megkérdeztem, hogy ki tetszik neki jobban: barátnőm vagy én? ekkor ő azt mondta, hogy a barátnőm, erre én azt írtam, hogy akkor engem felejts el,, erre ő azt válaszolta, hogy nem szeretnélek elfelejteni. aztán írtam neki, hogy majd holnap megbeszéljük, erre azt írta, hogy szia, jóéjt, és sajnálom, iagazd volt.


a fi 12 éves, én 13 vagyok, de azért ez elég szarul esett, mert belém még egyetlen fiú sem volt szerelmes, és megörültem ennek az egynek. (nem akartam volna hosszabb kapcsolatot, mert nem vagyok a netes kapcsolatoknak a nagy híve). szerintetek mit csináljak?


2011. szept. 1. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
szilvásbuktát, mert az szeretem..
2011. szept. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
mindannyian szánalmasak vagytok és még terhesek is
2011. szept. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
* azt.......
2011. szept. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Zsici! nem vagyok szánalmas, ok?
2011. szept. 1. 14:04
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Érthető, 13 évesen még annyi eszed nincs, hogy ne a médiából szerezz tudást, a szüleid meg gondolom leszarják, hogy a lányuk tanulás és játék helyett kisfiúkkal akar doktorbácsisat játszani. Korcs egy nemzedék ez wazz.
2011. szept. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

13 évesen nézzél rajfilmet ne a f@szokon agyalj!

Hova fajul ez a krva világ bzeg?! :-|

2011. szept. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
marha viccesek vagytok, ti is orultetek volna az o helyében, emígy is ne oltogassátok ot...!
2011. szept. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolók! (kivéve az utolsó válaszolót)


-Nem fogok rajzfilmet néni, mert azon a koron már túlnőttem (ezt nem azért mondom, hogy játszam a 'nagyon érett kislány'-t, hanem ténylgen nem érdekelnkem ár ezek a fajta filmek

-ELSŐ FIÚ, aki szerelmet vallott nekem, ezenkívűl még életemben nem jártam senkivel sem

-Lehet, hogy 13 éves vagyok, de az eszem, több mint nektek így 13-25 évesen (nem tudom hány évesek vagytok, de a legtöbben ebben a korosztályban vannak, akik felregisztrálták magukat ide)

-Egyáltalán nem a f@szon gondolkodom, engem nem a szex érdekel, hanem a KAPCSOLAT, amit úgy érzek, hogy 13 éves kortól el lehet kezdeni


Utolsó még kedvesebb Válaszolónak: Köszi, hogy megértesz, és kiálltál mellettem! :D

2011. szept. 2. 19:22
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
egy kapcsolat szex nélkül nem ér semmit sem.. :S
2011. szept. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
idefigyelj! szerintem egy kapcsolat 13 éves korban még elmegy szex nélkül is!!!!!!
2011. szept. 2. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!