Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz, ha nem akarok párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha nem akarok párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Meg úgy általában senkivel nem akarok közeli kapcsolatba kerülni. Volt már barátnőm, mert kíváncsi voltam, hogy milyen, de unalmasnak találtam. Mindig vele kellett foglalkoznom, én pedig szeretem a függetlenséget és az egyedüllétet, persze csak mértékkel. A szex sem vonz annyira. Jól működik a "dolog", csak nem foglalkoztat.


Amúgy 20 éves vagyok.


2011. szept. 1. 16:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szex sem vonzza, akkor szerintem nincs nemi vágya. A szex meg a kapcsolat pedig nem mindig járnak kéz a kézben.
2011. szept. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
94%

az a véleményem hogy ha 20 évesen nem vonzz az ilyesmi akkor eléggé fura lehetsz. szerintem nem sok embernek lehetsz szimpatikus a korosztályodban mivel a korodbeliek nem hogy ilyenek lennének hanem pont az ellentéted. ribanc.partyszex.ivászat ésatöbbi


miért lenne gáz?menj már.. csak rohatt fura

2011. szept. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 szuperpocok ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben vagyok én is.

Igazából, ha jobban belegondolok simán lehetne csajom. Jó kiállású vagyok, néha néha sportolgatok, sokat olvasok.

Csupán szeretek egyedül lenni. Persze barátokra is szüksége van az embernek, csak amikor a csajos történeteiket mesélik, te pedig ott ülsz csendben kukán az nem valami jó érzés. Ráadásul elkezdenek negatív pletykák keringeni rólad, azt csodálkozol, hogy sehol se lesz tekintélyed. Természetesen a szex érdekel (AJAJ!! :D)

De csak e miatt nem éri meg párkapcsolatot erőltetni.

Viszont nem vagyok egy Charlie Sheen, szóval ilyen életmódot sajnos nem engedhetek meg magamnak.

2013. szept. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!