Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy pasi akivel nem olyan rég "szakítottam",mert időközben elárulta hogy van neki rajtam kívül egy elég komoly kapcsolata.Próbáltam megértetni vele hogy ez így nem mehet tovább hogy vagy ő vagy én!(azt hozzáteszem én nem tudtam a kapcsolatáról ő csak akkor árulta el mikor már túlságosan is beleszerettem.)De rájöttem hogy ennek így semmi értelme ekkor szakítottunk, most meg állandóan keres hogy mi van velem miért vagyok ilyen....szexig még nem jutottunk el,de ebből ahogyan viselkedik totál az jön le hogy csak meg akar fektetni.

19/L ő 26


2011. szept. 1. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
2 hét múlva meg sírsz hogy minden pasi köcsög. Bírom ezt, minek állsz még szóba vele? :D
2011. szept. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sajnálom de neki egy alkalmi lenél sorry
2011. szept. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!