Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagálnátok erre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok erre? Teljesen félreértett engem, a barátnőm.

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt a bnőmmel.Nagyon szeretjük egymást. Nemrég együttaludtunk este szerelmeskedtünk is egy jót, de reggel mondom meglepem egy kis csóközönnel, csakhát elég rosszul sült el ugyanis visszautasított még ezek után is próbálkoztam vagy 4szer sikerteleünl:( Ekkor volt egy kis vitánk én mondtam neki hogy nemhogy örülne neki hogy ilyen figyelmes pasija van(nem sztárolni akarom magam), meg hogy szeretem puszlgatni stb. meg hogy miért utasít vissza, és akor erre olyanokat mondott hogy tul sokat adok neki meg hogy minek istenítem magam hogy én milyen sokat nyujtok neki, meg olyat is mondott h ezek szerint ő nem nyujt nekem sok szeretetet meg hogy akkor keressek magamnak másik nőt ha ő nem adja meg azt a szeretet amire vágyok. Hát mondanom sem kell milyen szarul esett:( Teljesen félreértett engem, mert én csak jót akartam neki és ezelett belőle:( Ti mit szólnátok ehhez? Történt már veletek ilyen?
2009. ápr. 19. 20:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
én reggel azért utasítom vissza a barátomat, mert idegesít a saját szájszagom, sajnos ez van, van akit zavar. nála ha nem ez, akkor lehet csak rövidzárlat volt, a csajoknál gyakran van ilyen :D
2009. ápr. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Durván régi kérdés, de legyen itt mégegy lehetőség.

Én egyrészt iszonyatosan pokróc vagyok ha felébresztenek. Nem áll tőlem távol, hogy elküldjem az illetőt melegebb éghajlatra.

A másik az, hogy ébredés után rengeteg dolog irritál. De leginkább az ha hozzám érnek. Férjem is csinálja ezt néha, hogy puszilgat, de egyszerűen kicsit sem esik jól. Mármint cuki a gondolat, de fizikálisan meg borzalmasan zavar és irritál, hogy bármi pl az arcomhoz ér, főleg amikor még borostás is.

Egyszerűen túlérzékenység, előfordul.

2018. márc. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!