Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem zavaros ez egy kicsit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem zavaros ez egy kicsit? Nagyon szerelmes volt belém.

Figyelt kérdés
A barátom kiszeretett belőem, csak azért , mert megbántottam. Mikor kérdeztem, mondja már meg mi a baj velem: azt mondta, semmi a világon, csak benne akkor meghalt valami, és azt hitte szakítok vele. Már nem akarja újra, jó rég volt, azóta kihevert. Tetszek még neki, az biztos, de pl. ha meglát, olyan furcsa. oda se néz, vagy csak alig, és halkan köszön. Én írtam neki szülinapján, meg minden, ő nem az enyémre. Azt mondta, vonzódik meg minden, de nem akarja újra. Nincs barátnője, nincsenek is lány barátai, van kb 2 haverja. De ő elvan. Én meg szerelmes vagyok. Mit tegyek?
2011. szept. 2. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt még leírhatnád, ha publikus, hogy mivel bántottad meg. Miért hitte, hogy szakítani fogsz vele?
2011. szept. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem publikus, de tényleg oka volt rá, hogy azt higyje.
2011. szept. 2. 18:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Így jártál.
2011. szept. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Hát így, hogy nem mondod el, nehezebb válaszolni. Én egy harmadik féllel kapcsolatos dologra tippelek. Amennyiben valóban ez volt az ok, akkor csak azt tudom tanácsolni, hogy válaszd a másik fiút, mert a ti kapcsolatotok már SOHA nem fog helyrejönni. Ha egyszer már elveszett a bizalom, onnan nincs visszaút.
2011. szept. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem volt harmadik fél... :) Még fiatalok vagyunk.
2011. szept. 2. 18:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Összetörted valami játékát?
2011. szept. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!