Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Iszonyatosan szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyatosan szerelmes vagyok egy olyan fiúba aki most jött a giminkbe. Mit tudok csinálni hogy ne fájjon ennyire? 17/f

Figyelt kérdés

Tegnap pillantottam meg először a suliban majd ma a buszon végig őt néztem. Rendkívül szép és én szerelmes vagyok belé. Lehet hogy a lányokat szereti de hogy tudnék a köezlébe kerülni, esetleg párkapcsolatot kialakítani vele?

Ya és a szerelemnek ezt a fojtogató érzését hogy tudnám enyhíteni????


2011. szept. 2. 22:05
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
100%

barátkozz vele.nehéz lesz,tudom.ha eljuttok egy olyan szintre,biztos elmondja,hogy ő meleg-e.ha igen,

a szerelem enyhítése lehetetlen dolog.esetleg akkor sikerül,ha találsz valaki mást.

sok sikert!:)

2011. szept. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

előbb bilincseld ki valahova aztán szo.pd le!

Az mindig beválik.

A bu ziknak meg üzi elmehetnek a saját oldalukra mert ez egy normális site. Pápá

2011. szept. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Legutóbb egy leszbikus lánnyal bunkóztam és annál a kérdésnél elgondolkoztam az eddigi felfogásomról a másságról kapcsolatban, szóval próbálok segíteni.

17 évesen nehéz helyzetben lehetsz, valószínűleg a srác hetero, de ha nem puhatolod ki akkor nem tudod meg. Próbálj meg vele barátkozni először, az is lehet utána nem is fog tetszeni...Legrosszabb esetben is nagyon nagyot égsz majd, de épp itt az ideje hogy felvállald magad szerintem...

Nehezemre esett, de próbáltam segíteni!

22/F

2011. szept. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem tudom mit lehetne ezzel kezdeni sajnos. Mert nem biztos hogy Ő is a fiúkat szereti, kicsi rá az esély. A fájdalmadat hogy lehetne csillapítani? Azzal hogy elfelejted. A mai világban nagyon megvetik azokat az embereket, akik a saját nemüket szeretik. Tudom hogy mennyire fáj a szerelem elszorítása, én is megéltem már, de sikerült. Kiszerettem belőle, már csak barátnak tekintem. Menni fog, csak akarni kell.

De akár még össze is barátkozhatsz vele, de csak barátként tekinthetsz rá.

Rossz lehet neked. Nagyon sajnálom a viszonzatlan szerelmeket. Persze lehet, hogy Ő is a fiúkat szereti, de mint már írtam ennek kicsi az esélye.

Sok szerencsét!

2011. szept. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
ez most vicc..? hogyha nem akkor azt tudom tanácsolni hogy küzdj az érzés ellen. mindenki képes megváltozni csak akarni kell
2011. szept. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Solarian ***** válasza:
19:01 Nos ez a fejedbe meg se forduljon. Nekem valameik fiú akivel jóba vagyok ilyet mondana, nem tenné zsebre amit kap a mocskos búza, az fix.
2011. szept. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!