Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, számotokra mennyiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra mennyiben van jelentősége, hogy a párotok korábban hány lánnyal volt együtt?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra gondolok, hogy az érzelem nélküli testi kapcsolatnak mennyire van számotokra jelentősége. Esetemben pl. 30 évesen kb. 30 nővel volt szexuális kapcsolatom (persze védekezés, stb. alap) azonban ezek közül csak 2 lány volt akit szerettem. Igaz mindkét kapcsolat csalódás volt még ha évekig is tartott.


A kérdés tehát, szerintetek lesz ennek jelentősége annál a nőnél akit szeretek vagy sem?


Kort és nemet is ha lehet.


Köszönöm a válaszokat.


2011. szept. 3. 20:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Csakhogy átérezd a női oldal egyenjogúságát, úgy válaszolok neked ahogy sokan akkor válaszolnának, ha nő lennél! (én persze nem így válaszolnék, de a játék kedvéért...):


Qurvának születtél, ne csodálkozz ha sz@rba se vesznek és senki nem fog tisztelni, mert ribanc vagy!!! Meg tripperes is és éces is!!!!

Bottal se fognak hozzádérni!!!! Ez az eredménye a qurvulásodnak! Anyád büszke lehet rád!!!!! Kiélt vén ribanc!


___________________________


Érezd át ezt a felemelő szellemiséget mélyen, és rájössz hogy ennek semmi jelentősége, inkább tartsd meg magadnak. :DDD


Tudod, lányokét szorozd meg hárommal fiúkét osszd el hárommal amit mondanak!!!

2011. szept. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
77%
Ja és ha a barátnőm 10 nél többször volt nyíregyházán és többször utazott hajón mint 3 akkor az sok és azt én nem tudnám elviselni és szakítanék! :) Ja és ha többször látta a Dörti Denszinget mint 20 akkor az is már sok, úgyhogy, mondtam neki, nem érdekel, hazudjon! Én elhiszem de nehogy elmondja hogy valójában hányszor látta mert azt én nem tudnám elviselni! Az duplán számít amikor még nem voltam vele, mert olyan tisztességtelen életet élt, hogy nem gondolt rá hogy egyszer meg fog ismerkedni egy nagyon értékes valakivel akinek fontosak a számadatok, és őneki hogy fog tudni majd a szemébe nézni 35 Dörti Denszinggel?!!! Bár gondolt volna erre akkor amikor széttette a lábát, hogy legyen hely a pattogatott kukoricának!!! Én tisztelem a nőket, de azok nem nők akik sokszor csináltak már valamit!!! Igen! Egy nő őrizze meg a méltóságát, és ne csináljon semmit sem sokszor, mert az hogy néz már ki! Szégyen milyen erkölcsű emberek élnek manapság!!! :) Azthiszem mindent számolni fogok neki ezután, nehogy valami is sok legyen mert azt nem tudnám elviselni! :D
2011. szept. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor szerelmes voltam, nem akartam róla tudni, nem is kérdeztem, mert úgyis kamuzott volna valamit. Mondjuk együtt tudnék élni a gondolattal, de csak ha tényleg bebizonyítja a srác, hogy szeret.
2011. szept. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!