Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Darkavid kérdése:

Szerintetek ilyen helyzetben mi tévő legyek? Kérlek olvassátok végig.

Figyelt kérdés

Van egy lány.Nagyon szerelmes vagyok belé, már 7 éve(8.-os vagyok).5.-től kezdve mindig együtt jártunk haza.Már többször is tudomására akartam adni érzéseimet,de mindig közbe jött valami(a nővére is jött velünk,rossz kedve volt,nekem volt rossz kedvem, stb.).Pedig fölösleges elmondani,mert úgy is tudja hisz az osztálytársak megtudták és elmondták neki.Szerintem csak a barátjának tart de úgy kezel mint aki több mint barát(mindig együtt jártunk haza,rengeteget voltunk együtt suliban is,sokat beszélgettünk,sokszor megnevettettem,felvidítottam,sok titkot elmondott nekem, stb.).Látszik rajta,hogy szeret velem lenni,de csak mint BARÁT.Én viszont nem tudok úgy ránézni mint bármelyik más lány barátomra(nagyon szeretem).Ha a közelében vagyok felszabadultnak érzem magam,boldognak, de mégis nagyon fájt, mert tudtam nem járhatunk.Így hát a nyáron elhatároztam, nem foglalkozom vele,megpróbálom elfelejteni.Eddig sikeresen,mert nem szól hozzám én se hozzá,de nagyon,nagyon fáj(tudtam,hogy nehéz a felejtés,de ennyire?).Sokszor sírhatnékom van fiú létemre, mert annyira rossz érzés ennyi idő után csak úgy elfelejteni,rá sem nézni(el sem merem képzelni azt a fájdalmat amit az elballagás után érezni fogok).Igen!Ennyire szeretem ŐT!Bármit megtennék érte!Félek attól, hogy nem leszek képes egy kapcsolatot fenntartani mert mindig ő fog az eszembe jutni(azt mondják az első szerelem örökké megmarad).Remélem Ő megtalálja az igazit,ha én már elvesztettem.Nekem csak az a fontos, hogy Ő boldog legyen.Viszont az biztos, hogy senki, de senki nem fogja ŐT úgy szeretni mint ahogy én szeretem!

Kérlek ne mondjátok, hogy még kicsi vagyok az igaz szerelemhez mert nem vagyok.Én tényleg tudom, hogy kell szívből szeretni valakit.Ő megtanította nekem.Mivel nem szólok hozzá,azt gondolja a nyáron megváltoztam és olyan bunkó lettem mint a többi fiú osztálytársam(bárcsak tudná az igazságot).Már nem megyünk együtt haza,nem szólunk egymáshoz.Talán ez a legjobb megoldás?Vagy el kellene mondanom neki mi a helyzet?Kérlek benneteket!Segítsetek!


2011. szept. 4. 09:10
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
?
2011. szept. 4. 09:26
 22/42 anonim ***** válasza:
Hát én elfutnék szivem szerint de ez én vagyok .De azért szerintem végig fog hallgatni L/14
2011. szept. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
Miért is futnál el????
2011. szept. 4. 09:31
 24/42 A kérdező kommentje:
De számomra nem az lenne a legjobb ha elfelejteném?
2011. szept. 4. 09:35
 25/42 anonim ***** válasza:
Na figyuz! Tökre barátok vagytok 5.óta. A csaj is bir mint barátott ,elmondod neki .Szerintem a csajnak elég ciki lenne ha nem jösz be neki és ezért futnék el az ő helyébe . A másik de most ezért nem lenne jó elveszíteni a barátcságot . Vagy b) verzió keress másk csajt és akkor rájönn hogy mit veszített . L/14 Ahogy gondolod!
2011. szept. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
Értem kössz.Még gondolkodom rajta.
2011. szept. 4. 09:44
 27/42 anonim ***** válasza:

Egy próbát mindenképp megér. Ha ő nem érez irántad semmi többet barátságnál, akkor el fogja mondani (ha elég érett), és lehet utána barátságként is folytatni. Nehéz lesz, de idővel sikerül. Az én törtönetem is hasonlóan indult annyi különbséggel, hogy a nemek felcserélődtek. ÉN mondtam el a fiúnak hogy mit érzek. Ő csak barátként nézett rám, és én ezt elfogadtam, de legbelül mindig többet szerettem volna. Egy alkalommal rájött hogy igazából milyen vagyok, és meggondolta magát. Azóta is együtt vagyunk.

Szeintem próbáld meg, nem veszítesz vele semmit. :)

2011. szept. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek!De szerintem ha érezne valamit irántam már megmondta volna. :( De egy próbát lehet megér.
2011. szept. 4. 10:52
 29/42 anonim ***** válasza:
Miért,te megmondtad neki hogy szereted?:) Nem..pedig lehet hogy ő is így érez,csak nem merte elmondani :)
2011. szept. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim válasza:
Figyelj!Szerintem hagyd békén a lányt,keress egy másik barátnőt magadnak,de inkább mondd meg neki hogy szereted és most tényleg derítsd ki ő hogy érez irántad!Döntsd el te hogy mit akarsz, gondold végig még egyszer magadban!
2011. szept. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!