Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Darkavid kérdése:

Szerintetek ilyen helyzetben mi tévő legyek? Kérlek olvassátok végig.

Figyelt kérdés

Van egy lány.Nagyon szerelmes vagyok belé, már 7 éve(8.-os vagyok).5.-től kezdve mindig együtt jártunk haza.Már többször is tudomására akartam adni érzéseimet,de mindig közbe jött valami(a nővére is jött velünk,rossz kedve volt,nekem volt rossz kedvem, stb.).Pedig fölösleges elmondani,mert úgy is tudja hisz az osztálytársak megtudták és elmondták neki.Szerintem csak a barátjának tart de úgy kezel mint aki több mint barát(mindig együtt jártunk haza,rengeteget voltunk együtt suliban is,sokat beszélgettünk,sokszor megnevettettem,felvidítottam,sok titkot elmondott nekem, stb.).Látszik rajta,hogy szeret velem lenni,de csak mint BARÁT.Én viszont nem tudok úgy ránézni mint bármelyik más lány barátomra(nagyon szeretem).Ha a közelében vagyok felszabadultnak érzem magam,boldognak, de mégis nagyon fájt, mert tudtam nem járhatunk.Így hát a nyáron elhatároztam, nem foglalkozom vele,megpróbálom elfelejteni.Eddig sikeresen,mert nem szól hozzám én se hozzá,de nagyon,nagyon fáj(tudtam,hogy nehéz a felejtés,de ennyire?).Sokszor sírhatnékom van fiú létemre, mert annyira rossz érzés ennyi idő után csak úgy elfelejteni,rá sem nézni(el sem merem képzelni azt a fájdalmat amit az elballagás után érezni fogok).Igen!Ennyire szeretem ŐT!Bármit megtennék érte!Félek attól, hogy nem leszek képes egy kapcsolatot fenntartani mert mindig ő fog az eszembe jutni(azt mondják az első szerelem örökké megmarad).Remélem Ő megtalálja az igazit,ha én már elvesztettem.Nekem csak az a fontos, hogy Ő boldog legyen.Viszont az biztos, hogy senki, de senki nem fogja ŐT úgy szeretni mint ahogy én szeretem!

Kérlek ne mondjátok, hogy még kicsi vagyok az igaz szerelemhez mert nem vagyok.Én tényleg tudom, hogy kell szívből szeretni valakit.Ő megtanította nekem.Mivel nem szólok hozzá,azt gondolja a nyáron megváltoztam és olyan bunkó lettem mint a többi fiú osztálytársam(bárcsak tudná az igazságot).Már nem megyünk együtt haza,nem szólunk egymáshoz.Talán ez a legjobb megoldás?Vagy el kellene mondanom neki mi a helyzet?Kérlek benneteket!Segítsetek!


2011. szept. 4. 09:10
1 2 3 4 5
 31/42 anonim válasza:
Ez nagyon szép ,de már túl hosszú és fájdalmas,vagyis nekem ez derült ki kérdésedből.Hét éve szereted, gondolom más is szerette, vagy még szereti,szerintem ideje lenne megtenned az utolsó lépést!Mondd meg neki az igazat, vagy ne foglalkozz vele többé!Nehéz lesz elfelejteni ,de túl kell rajta esni!Támaszkodj barátaidra ha nem tartják nagyon cikinek!Így könnyebben megemészted ezt az egészet,de ha elmondod még talán egész jóra fordulhat minden!
2011. szept. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
Ha megkérdezném,hogy járhatnánk-e és nemet mond az nem lenne túl cikis helyzet mind2-őnknek?
2011. szept. 4. 21:12
 33/42 anonim ***** válasza:
de
2011. szept. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim válasza:
Kicsi vagy az igaz szerelemhez!Hagyd el azt a csajt keress egy másikat ő úgy is másé(enyém xdxd)
2011. szept. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim válasza:
47%
Szerintem az is elég ha facebookra felteszed ezt a kérdést!Ezzel lehet hogy minden megoldódik!
2011. szept. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim válasza:
Figyelj!Én nem hinném hogy jó ötlet elfelejteni!Próbáld meg neki elmondani egy nyugodt helyen például hazafele vagy ahol nincsenek mások!
2011. szept. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 Alex Lion ***** válasza:
Látszik hogy még bilibe lóg a kezed fiam... Hogy lehetsz ennyire töketlen? És hogy lehet hogy ennyire nem tudod átgondolni a helyzetet? Minnél később mondod el, annál valószínűbb hogy másnak is megtetszik! Simán el is képzelem hogy visszautasít! Egy ilyen anyámasszony-katonája melyik lánynak kell? Mesélek egy kicsit (igaz történet)... Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer egy 17éves fiú (én) akinek nagyon tetszett egy lány. Már régóta jó barátok voltak. De sajnos a lánynak már volt "társa", történetesen a fiú legjobb barátja. Egyszer egy szép napon, a lány akit a fiú szeretett, szakított a fiú legjobb barátjával. A fiú nem habozott sokat, elkezdte vígasztalni a lányt, és miután látta hogy már nincs letörve miatta, bevallotta az érzéseit. A lány meglepődött, de azt gondolta: "miért ne?", így megbeszéltek egy randit. A fiú viszont annyira meglepődött a lány válaszán -mivel azt hitte hogy visszautasítja- hogy bele sem gondolt hogy mit fog csinálni ha a lány beleegyezik. Így az első randin, a fiú végig remegett, és alig mert szólni a lányhoz... A lány pedig -mint az átlag- a tökös pasikra bukott... Ezért a következő randin elmondta a fiúnak, hogy barátságnál több nem lehet köztük. A fiú és a lány ezután soha nem beszéltek. VÉGE
2011. szept. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy mit érzel.Ha el szeretnél felejteni valakit úgy megy a legjobban, ha tudod, hogy semmi esélyed nincs a csajnál, és tisztába vagy vele hogy te mindent megtettél!Ezért mondd el neki.Ki tudja mi lesz...lehet, hogy ezt várja...:) (L/18)
2011. dec. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

na, elmondtad neki?:)

tudom, hogy már több hónapja tetted ki ezt a kérdést, de figyelj: ha eddig még nem tetted meg, akkor mindenképpen beszélj vele. Hidd el, akár pozitív, akár negatív választ kapsz, mindenképp így jársz a legjobban. Pár hónap múlva elballagtok, és szerintem sokkal rosszabb az az érzés, hogy "mi lett volna ha...", és sokkal rosszabb lenne azon filózni, hogy miért nem tetted meg, miért nem mondtad el neki, mint az a tudat, hogy "én megtettem mindent". Te nem így gondolod?

2012. jan. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Szerintem is mondd el neki! Ha most is így érzel miatta, gondolj bele mi lenne akkor, ha valaki leszólítaná az osztályból? Vagy máshonnan? Kibírnád?

Másik része a dolognak, hogy az embernek olyan barátai vannak, akiket szeret. Onnantól kezdve már megvan az alap szikra!

Szerintem hívd el valahova, de ami a lényeg, hogy egy teljesen semleges helyre. Semleges alatt azt értem, hogy ne vacsorázni, hanem ahova eddig is szoktatok járni a sulin kívül.

Mivel eltávolodtál tőle, fontos a közeledés fokozatossága, tehát ne egyik napról a másikra hívd meg!

És ha már minden szakad, és nem jön össze (nyugi, ilyen nem lesz :D ) akkor már úgy is ballagtok.

Sok sikert, drukkolok!

2012. jan. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!