Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez hat majd rá? Vagy semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hat majd rá? Vagy semmit nem változtat?

Figyelt kérdés
A volt barátomat minden nap látni fogom. Ő már nem szeret. Én meghalnék érte. Elkezdődött a suli, és látni fogjuk egymást. Ha nagyon csinos leszek, nem ébred fel benne újra valami szerelem szerűség?
2011. szept. 4. 14:27
1 2
 11/15 BlackSword ***** válasza:
És szívesen egyébként bármikor...
2011. szept. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem, tényleg nem, bármilyen hihetetlen is. Én estem neki, mint ősember baltával a barlangnak. Ő sem értette, mi történik vele, de borzasztóan megsértettem, és szakítással fenyegetőztem. Egy tinédzser fiúnál ez nem elég?
2011. szept. 4. 14:59
 13/15 harcosangyal ***** válasza:
Úgy kicsit más a történet, de attól még ugyanaz a lényeg. Ha azt mondta nem szeret akkor mi értelme teperni? Ha ezt csak dacból mondta akkor meg úgyis szarul fogja ő is érezni magát mikor lát és folytatódni fog. Nem kell ezen izgulni. Az élet úgy is hozza :)
2011. szept. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Akkor sem szeret már, fogadd el, lépj tovább. És ne itt bizonygasd, hogy van még esélyed.
2011. szept. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Csak leírtam , hogy volt, tudom, hogy semmi esélyem.
2011. szept. 4. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!