Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Miért nem tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért nem tudtok elképzelni kapcsolatot erősen gyengénlátó fiúval? Kérlek soroljatok olyan okokat, élethelyzeteket, ami miatt féltek egy ilyen kapcsolattól.

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem vagyok egy szomorú, világtól elzárkózó típus. Mindig jókedvű, általában mosolygós alkat vagyok. A kérdés inkább arról szól, hogy keresem azokat az okokat, ami miatt féltek belemenni egy ilyen kapcsolatba. Lehet hogy olyan dolgokat írtok majd, amiken nem tudok változtatni, de kíváncsi vagyok, hátha írtok olyat is, amin esetleg tudok.

Hozzáállásomat tekintve inkább félénk típus vagyok, talán azért, mert belül félek az elutasítástól...

Nem érzem magam elveszettnek, középvezetői szinten dolgozom, van lakásom, szeretek szórakozni... Minden nap este hét körül érek haza, tehát egyáltalán nem mondható hogy otthonülő típus lennék.

Kicsit talán kettősség jellemző rám, a kettősség abban áll, hogy én egy igazán intelligens, kedves felsőfokú végzettséggel rendelkező partnert képzelek el magam mellé aki tetszik is mint Nő (nem modell alkat, de fogjon meg benne valami) Ez az egyik oldal. Másrészről viszont belegondolok egy ilyen már-már számomra tökéletesnek mondható lány helyzetébe: jó sulit végez, végzett, kedves, okos, minden ujjára talál jobbnál jobb pasikat.

Bennem viszont semmi "különleges" nincs azon túl hogy rossz a szemem. Az átlagnál szerencsétlenebb arcberendezéssel rendelkező, de kedves, jófej, értelmes srácnak tartom magam, mindez viszont úgy tűnik nagyon kevés...

Talán a legnagyobb baj az önbizalom hiánya, azt viszont magamtól nem tudok építeni, sajnos azok a tapasztalatok hogy meg sem szeretnének ismerni a lányok általában, nem adnak túl sok okot az önbizalomra :D

Persze én is tudom, hogy egy önbizalomtól duzzadó, már-már a nagyképűség határát súroló pasi jóval vonzóbb :D


Fő a jókedv és a vidámság, remélem nem szomorítottam el senkit, nem állt szándékomban :) Ne sajnáljatok, nem érzem hogy sajnálatra szorulnék, csupán szeretni szeretnék, és szeretném ha szeretnének :D


S lennék valakié.... :D :D :D


2011. szept. 6. 12:32
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Bárkivel nagyon szívesen ismerkedem, barátkozom, szeretek beszélgetni, írj, írjatok nyugodtan privát üzenetet.


Az utolsó srácnak: nem gondolom hogy össze lehetne, vagy össze kellene hasonlítani a helyzetünket. Már csak azért sem, mert Te "csajozni" szeretnél, én pedig egyetlen lányt keresek, egy olyan párt, akivel leélhetném az életem. Sosem voltam csajozós, egyáltalán nem szimpatikus ha valaki minden héten más lánnyal van és ebből akár sportot is űz.

2011. szept. 7. 16:01
 12/12 anonim ***** válasza:
t.veronikas@freemail.hu az msn-em. A privátomat ki is nyomtam, mert egyszerűen nem fogadja el azt a jelszót ammit felírtam és nem is 1x használtam, na mind1.
2011. szept. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!