Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szeret engem a baratom es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeret engem a baratom es kicsit messze lakik de nem nagyon, akkor attol meg lehet egy kapcsolat hosszu?

Figyelt kérdés
2008. márc. 9. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet. A szerelem nem elsősorban a távolságon/közelségen alapszik. Így legalább meg se unjátok egyhamar egymást! A kicsit messze nem akadály, inkább a nagyon messze lehet az, ha már kialakított életet éltek mindketten. Ki hagyja ott az otthonát...
2008. márc. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak most jottunk ossze es tenyleg nem lakik nagyon messze
2008. márc. 9. 20:55
 3/7 anonim válasza:
100%
Az én barátom is 30 km-re lakik tőlem, szinte csak hétvégente tudunk találkozni, de minden rendben működik már 1,5 éve és biztos vagyok benne, hogy ez így is marad sokáig. Ha igazán szeretitek egymást, akkor a kapcsolatotok mindent kifogbírni!
2008. márc. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a barátommal szeptember óta csak hétvégén tudunk találkozni, 200 km távolság miatt, mégis elmondhatom, hogy immáron 2 éve vagyunk együtt, és a szerelem még nagyobb, mint az elején.
2008. márc. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha szereted a srácot ne a távolság jelentsen problémát :)
2008. márc. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
fuu most ezeknek a kommentaroknak nagyon megorultem :)
2008. márc. 10. 14:50
 7/7 A kérdező kommentje:
újra én vagyok.eltelt pár év xD lehet csak 1 ... háát most a barátom max: 300 km.rel odébb lakik :S más országban :S ,de működik aa dolog :) nagyon szeretjük egymást
2009. jan. 11. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!