Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legnagyobb hülyeség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb hülyeség az éltetekben, amit lány miatt csináltál?

Figyelt kérdés
Akár bánatodban, hogy nem jött össze v. azért h megszerezd.
2011. szept. 8. 19:47
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
48%
régebb 1oszt tarsam pofonvágtam lool:D
2011. szept. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
94%
Felmentem egy csajjal a lakására, nem mondta, hogy otthon vannak szülei, apja elkergetett. Egy szál alsóban futottam el az autómig (kb 30m). A baj csak annyi, hogy a clubb mellett lakott ahol egymásra leltünk, szal a tömeg előtt rohantam végig....
2011. szept. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
utolsó naon lol
2011. szept. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
55%

közösültem miatta a bátyámmal


19f

2011. szept. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
súlyos testi sértés, cigi
2011. szept. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Az a futós meg a szívecske rajzolós fiú igen cuki kategória:) Tuti hülye p.csa volt a barátnőtök, aki nem értékelte ezeket. Bárcsak nekem tenne valaki ilyet. Ja amúgy a kérdésre válaszolva...bár én lány vagyok csináltam pár hülyeséget. Pl belekarcoltam a körzővel a neve kezdőbetűjét meg ilyenek:D (szerencsére már nem látszik) Azóta már ilyen durvább dolgokat nem csinálok. Max leiszom magam a csajokkal :D 22L
2011. szept. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

22 L vagyok ismét...basszus ezen még mindig nevetek:

"10 km-t futottam mikor lerobbant a kocsim, csak azért hogy utána fussak, és elmondjam neki hogy szeretem. A vége az lett hogy menjek a p-be.."

OLYAN ARANYOS ÉS VICCES. bocsi....nem kinevetni akarlak, de olyan poénos ahogy így leírtad 2 sorba életed legnagyobb csalódását:):)

2011. szept. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

hazudtam eljátszottam hogy eltört a lábam kijelentettem hogy így is úgy is megdugom stb

ja és még nem vagyok 16

f

2011. szept. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
bevallottam hogy szerettem,de ő úgymond lekoptatott..összepakoltam,beültem a kocsimba és Németországba kimentem..
2011. szept. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Saját részre blogot írtam, amit nem keleltt voolna, mert megtalálták és hülyét csináltam magamból.
2011. szept. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!