Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legnagyobb hülyeség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb hülyeség az éltetekben, amit lány miatt csináltál?

Figyelt kérdés
Akár bánatodban, hogy nem jött össze v. azért h megszerezd.
2011. szept. 8. 19:47
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
Felmentem a lakására és térden állva könyörögtem neki h kezdjük újra aminek az lett a vége h a hálószobájából meztelenül kijött egy kb 24 éves fickó. Én+exem 18 évesek.
2011. szept. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

jesszus és ott térdeltél miközben ő végig flangált lógó dákóval?

mit csináltál utána????

:D:D:D:D:D:D:D

2011. szept. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Szakitás utáni este hullamerev részegen lefeküdtem a haverom keresztanyjával, aki amugy nagyon jó bőr. Életem legdurvább sztorija :D
2011. szept. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Volt egy lány az életemben,teljesen elvarázsolt,idő közben visszafogadta a kedves exet,dobott mint egy taknyos zsebkendőt,eltelt 2 év mire túl lettem volna rajta magam. volt 1 balesete,és valamért a haver lesz..rta,a csaj kétségbe esett hogy nem számithat senkire.Ekkor megtalált engem,én persze kihúztam a sza..ból,mikor összeszedte magát ujra lelépett.Úgyhogy nem tudok azóta egy nőt sem komolyan venni!!!
2011. szept. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
manos ott hibáztad el hogy visszafogadtad és az érzelmeidre hallgattál. sokszor fals. jobb ha az eszeddel mintha a szíveddel gondolkodnál
2011. szept. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Az utolsó sztori óta eltelt 2 év.Most már bátran mondhatom hogy józanul látok és nem tudna befolyásolni.Bosszú nincs bennem. De sokat tanultam belőle,ennyi a pozitív része!!!
2011. szept. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Jó én lány vagyok, de azért leírom. Egyetlen fiú miatt csináltam csak butaságot.

Hajnali 3kor 15km-et bicikliztem mínusz fokban, lenge öltözetben a sötét országúton.

Hazudtam, rengeteget.

Kamu facebookot csinaltam.

Elhanyagoltam mocskos mód a barátaim.

Megutáltattam magam pár emberrel.

Belementem egy kapcsolatba egy haverjával csak, hogy a közelében lehessek.

Megalázkodtam, időt pazaroltam, pénzt, megfosztottam magam a boldogságtól.

Ne legyetek szerelmesek soha olyan emberbe, aki mindenével azt sugallja, hogy hiába. Nincs értelme reménykedni.

2016. márc. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!