Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ilyenkor? Tanácst...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ilyenkor? Tanácstalan vagyok ezen a téren.

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok.Van az osztályból egy fiú aki tetszik. Még suli előtt, hat évesen ismertem meg.Jóba vagyunk, volt már olyan, hogy régebben elmentünk együtt egy-két helyre. Nem vagyok vmi szép, és úgy érzem, hogy ez hátráltat, nem fog kedvelni.A járás, tudom, hogy még korai, de nagyon de nagyon tetszik. Rendes srác és mindig csak rá gondolok. Gondoltam egyik nap ráírok chaten vagy vmi de mondom hogy nem vagyok szép és a legtöbb fiúnak a szép karcsú csajok jönnek be. :( Valaki segítsen! Értelmes válaszokat várok, ti mit tennétek a helyembe?
2011. szept. 9. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
A járás nem korai, csak a többi ami utána jön. Írj rá nyugodtan és majd kiderül, nem tudhatod előre, hogy mit gondol rólad. Én sem voltam nagyon karcsú ilyen korban, de mégis az osztály legjobb pasijával "kavartam" (:D). Szóval ne csüggedj és hajrá. :D
2011. szept. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne biztos!De ahogy kiléptem chatről ő is... :( Nincs hozzá bátorságom!
2011. szept. 9. 14:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad és vágj bele. Fiatal vagy még, lesz sok lehetőséged, de ha nem próbálkozol/nem élsz a lehetőségekkel akkor bizony csak a vágyakozás marad :D
2011. szept. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. szept. 9. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!