Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt egy fiú, aki évekig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy fiú, aki évekig szerelmes volt belém. Most új barátnője van. Megkérdeztem, hogy szeret-e még, aztmondta, hogy ezt inkább ne kérdezzem. Szerintetek ez igent jelent, vagy nemet?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 17:23
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

ha én megszeretek valakit akkor nagyon tudom szeretni..

csak sajnos későn vettem észre,hogy mit hagytam ki. biztos vagyok benne,hogy utána is kellene még. de az akkori fejemmel nem kellet,ezt bánom nagyon..

2011. szept. 9. 17:38
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen még bejössz neki, de nem kellesz már...
2011. szept. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Mintha én kérdeztem volna...:) am szerintem hagyd, nálam is volt már ilyen, de van egy jo tippem, nekem ugy sikerült tullépnem rajta, hogy ilyeneket kérdezgettem tőle és ő nem akart válaszolni, aztán megharagudtam rá, meg ő is rám, és azóta nem hiányzik:P:P drukkolok hogy sikerüljön túllépned rajta, fölösleges ilyen dolgokon ülni, komolyan :)
2011. szept. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus, ha már van valakije, akkor hirtelen kéne, mert így nem te vagy a jó csaj.

Ez azt jelenti, hogy hagyd békén szerencsétlent, nem kellesz neki, de ha ez a kapcsolata egyszer véget ér, akkor talán egy dugásra jó leszel.

2011. szept. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

utolsóval egyetértek, úgy látszik te erre vagy jó ;)

mert hogy egy normális ember egy ilyen gyökeret nem vehet komolyan az biztos.

2011. szept. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Tudtad, hogy szerelmes beléd, de te elutasítottad. Nyilván jó okod volt rá, de vonzódtál hozzá, nem akartál kapcsolatot stb. Ő végre tovább lépett. Erre pont akkor kérdezed meg tőle, hogy szerelmes-e beléd, amikor már van barátnője. Még csak véletlenül sem akkor, amikor nincs senkije. Nem érdekes ez egy kicsit? Feltételezem, ha szakítani fog vele, akkor sem fogod már érdekelni.
2011. szept. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
két éve összejött már a lánnyal, de még másfél éve is megkérdetze,h lenne-e kedvem találkozni.. akkor nemet mondtam, azóta változott meg a véleményem.
2011. szept. 13. 18:52
 18/21 A kérdező kommentje:
másfél évre rá, fél éve* is megkérdezte ***
2011. szept. 13. 18:52
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már lefutott lemez. Hagyd a srácot, és zárd le, mert valószínűleg ő már rég ezt tette.
2012. jan. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy. Szerintem egyetérthetünk ezzel, ugye Kedves Kérdező?
2012. jan. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!