Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Kamasz lány vagyok. Gyakran van velem, hogy ha valaki rámnéz "beleszeretek".(Mondjuk észreveszem rajta, hogy sokat néz, stb.) Nagyon szeretethiányos vagyok, gondolom ezért van.

Volt egy fiú akibe tényleg szerelmes voltam, sznte legjobb barátok voltunk, de azt mondta maradjunk barátok.

Azt hittem sosem fogom elfelejteni, még most is tetszik. Viszont a suliban jött egy fiú, akire "felfigyeltem". Úgy egymásra néztünk és ilyen furát éreztem, azóta tetszik. Többször láttam, hogy figyel, megörültem, hogy végre egy új esély, erre kiderült, hogy barátnője van.(a fiú új a sulinkban).

Most mit csináljak? Van több fiú aki tetszik, de megint nem ennyire, és most ez olyan nehéz, végre volt valaki akiért szerettem suliba járni, aki motivált, a többiek is észrevették milyen jó kedvem van, erre tessék...


2011. szept. 11. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Túlságosan naiv vagy.

Vigyázz az ilyen fellángolásokkal mert rajta veszthetsz.

Gyözödj meg róla hogy tényleg szereted e és csak azután lépj.

2011. szept. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés?

Van barátnője a srácnak. Éspont.

2011. szept. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy meüthetem a bokámat, de mondom egyszerűen már szörnyű, hogy mennyire vágyok a szeretetre egy fiútól. Pszichológushoz is járok, és Ő is mondta, hogy a lelki gondjaimon rengeteget segítene egy fiú..

2. válaszoló. Az hogy hogy tegyem túl magam rajta, mert most megint hitegetni fogom magamat, meg nem fogom tudni elfelejteni, és nem akarok már megint szenvedni. Ugyanakkor annak, hogy "áterőltessem" magam másra, szerintem nincs értelme

2011. szept. 11. 18:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy pontosan? Azzal az érzéssel nincs baj, hogy megtetszik sok mindenki, csak ne ess bele azonnal. A vonzalom oké, ez természetes. Elhiszem, hogy vágysz a szeretetre, de valami módon próbáltad már ezt kordában tartani? Tudom, hogy nehéz, de egy ponton nem szabadna túlmenni ilyen esetekben. Jönni fog olyan, aki majd megadja neked azt, amire vágysz, hiszen a lányoknak mindig akad jelentkező.
2011. szept. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!