Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerűen nem tudok felejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem tudok felejteni. Szerintetek mi lenne a megoldás? (bocsi, kicsit hosszú)

Figyelt kérdés
2 éve ismerek egy lányt, nagyon jó barátok lettünk már kezdettől fogva. Hívtuk egymást hétvégén, esténként kollégiumban, sms-ek, minden délutánt együtt töltöttünk. (szó szerint visszasírom ezt az időszakot) Én többet akartam, volt úgy, hogy ő is. Már többen tudták, hogy mi együtt vagyunk, amikor nekem még nem is mondta, tanárok is. Persze aztán nem jöttünk össze, soha nem volt köztünk fizikailag semmi. Egyszer én elé álltam és elmondtam, hogy szeretem. Amikor ez történt ő már több mint 2 hete találkozgatott egy sráccal amiről én nem tudtam. Ezalatt az idő alatt nekem már kevesebb óráim voltak és kollégiumban sem voltam. Összejött a sráccal, boldog, és ezt iszonyat jó látni, de ugyanakkor megőrülök érte és minden percben vele lennék. Történt az életünkben olyan dolog ami miatt mi egész biztosan mindig számíthatunk egymásra, ezt nem részletezném. Természetesen tiszteltben tartottam és tartom is, hogy barátja van, nem keverek neki meg semmi, de nagyon hiányzik. 4 hónapja láttam utoljára, de a mai napig beszélünk legalább hetente. Most ő egy nehéz időn megy keresztül, otthoni dolgok... Ő a legjobb barátjának tart és én is őt, mert ugye nem akarok keverni.... Minden percben ő jár a fejemben mióta ismerem. Volt úgy, hogy azt hittem túl vagyok rajta, de aztán pár nap múlva újra jött az érzés. Ismerkedek, csajozgatok, bulizgatok, de nem tudom elfelejteni őt. Nem tudom elképzelni úgy az életem, hogy ő nem játszik szerepet benne, még, ha csak legjobb barátomként is. Azt hiszem ezt hívják reménytelen szerelemnek. Szerintetek mi lenne a legokosabb? Mit tegyek?
2011. szept. 11. 23:14
1 2 3
 11/23 greeen ***** válasza:
amúgy legyünk őszinték egy férfi nem tagadhatja meg önmagát.A sexuális vonzódás az ami kilátástalanságba fulladt vagyis célt vesztetté!Olyan mintha ultramaratonista lennél de valaki más ért célba de te még tovább kocogsz állóhelyben.Ha az ő részéről barátság is ,részedről sokkal inkább nemi vágy mert akkor nem lenne ez az őrület!
2011. szept. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Tény ami tény, jól néz ki, nem elfogultságból, szerintem 10 férfiból 8 simán járna vele. Soha nem tartottam a szexet első helyen, de mivel szerelmes vagyok, ez is benne van a dologban. Amúgy én 20 éves vagyok, ő fiatalabb.
2011. szept. 11. 23:39
 13/23 greeen ***** válasza:
43%
ne kamuzz mer impotens leszel és az nem játék!rohadtul megraknád ez a szita!nem kell a Lírai én túljátszása na
2011. szept. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Nem játszom túl, semennyire sem játszom, ami dolgokon átmentünk közösen, azok miatt ebben jóval több a lelki dolog mint a szex, de amúgy igen, a szerelemhez hozzá tartozik.
2011. szept. 11. 23:47
 15/23 anonim ***** válasza:
A 23:42-es nem volt még szerelmes. :D
2011. szept. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 greeen ***** válasza:

"A 23:42-es nem volt még szerelmes. :D"


De voltam de akkor nem azt írtam volna hogy én is a legjobb barátomnak tartom őt ,mert a kettő nem ugyanaz!lehet neked igen:) tökmindegy hogy viszonzott e vagy sem.Ő Barátot mondott nem azt hogy a reménytelen szerelme...

2011. szept. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 greeen ***** válasza:
döntsd el hogy most barátod vagy szerelmed
2011. szept. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Igen, ez igaz, de sztem. a szerelem nem arról szól, hogy "rohadtul megraknám". Igen is lelki dolog.
2011. szept. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 greeen ***** válasza:
persze de szerinted mi jár a fejében?a testi dolog más érinti ,más bújik hozzá stb .ez fókuszba kerül és ez gyötri!Ha nem lenne köztük semmi úgy hogy nem lenne barátja még úgy is sokkal jobban érezné magát!
2011. szept. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Azért "kell" a legjobb barátomnak tartanom, mert nem akarok neki bekeverni a mostani kapcsolatába. A végére írtam, hogy reménytelen szerelem. Ha piszkálnám őt ezzel akkor abból semmi jó nem sülne ki. Mondjuk lehet jól összevesznénk és egy életre megutálnánk egymást, de valahogy ezt is kétlem. Megpróbáltam pontosan leírni az elején, hogy mi van, és tisztában vagyok vele, hogy elég szar helyzetben vagyok nem is tudom, hogy mit csináljak, mit ne, hogyan,..,..
2011. szept. 12. 00:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!