Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mekkora az esélye annak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye annak hogy a barátságból kialakult szerelem után újra meglesz a barátság?

Figyelt kérdés
2 év erős barátság után összejöttem a barátommal..és sokszor az jár a fejemben hogy vajon ezzel búcsút mondhatok annak a barátsgának örökre?
2009. ápr. 22. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

van egy mondás:

barátságból lehet szerelem, de szerelemből barátság soha.

ez sajnos ilyen. ha szakítotok nem lesz minden úgy mint azelőtt.

2009. ápr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz...én is ebben voltam régebben..és a sráccal azóta miota vége lett,nem is köszönünk egymásnak!!
2009. ápr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne nagyon számíts rá. A volt barátom fél évig epekedett értem, utána szerettem bele, ő szakított velem, és most nem tudom, hogy utál-e, de minden esetre olyan bunkón viselkedik, hogy na... Pedig nem adtam rá okot...
2009. ápr. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se sok,sőt...
2009. ápr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
valószínű!!!fogadd el már olyan barátok mint azelőtt már sosem lesztek!*
2009. ápr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
megcfoloma dolgot.van egy barátom,aivele ggyütt nöttünk fel.kb 8 éve jártunk olyn másfél évig,de normális párkapcsolat volt,majd szakitottunk,azóta is ugyanolyan joban vagyunk,söt lehet még mélyebba barátságunk,.ugyanugy elmondja a csajos dolgait mint azelött, meg mindnet. és én is neki.bármi aj van tudom öt hivhatom,és forditva is igy van,a jelenlegi bar.nöje is tud rolam,tudja hoyg jártunk és azt is hoyg a mai napig joban vagyunk.elfogadta,és az én párom is ,söt az exem és a jelnlegim is kimondott jo kapcsiban vannak.fura volt a helyzet elöször mikor meglátogattam a volt pasimat,és az ő családját,a jlenlegi meg jött velem,persze ö is tud mindent.most már megszokatm szoktam is poénkodni ha beülünk valahová 3 an hogy egy asztalnála jövő és a mult...
2009. ápr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bocsia hibákért de nagyon sietek,csak szar itthagyni titeket. pussz
2009. ápr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!