Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vannak az emberek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak az emberek olyan kapcsolatban, ahol tudják, hogy nem együtt fognak "megöregedni" vagy nincs meg a szikra? Legalábbis az egyik fél ilyen?

Figyelt kérdés
Fiataloknál és idősebbeknél is tapasztaltam!
2011. szept. 13. 17:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
18.21 nem sikerült értelmezni a kérdést??? Vagy miről beszélsz? :D A kérdező azt mondja, hogy ha már nem érzed úgy, akkor szerinte tovább kell lépni, nem együtt ülni a langyos sz@rban... ennyi.
2011. szept. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
18.25 Látod...ez van. Megmondtam neki, és amin én is a legjobban meglepődtem...elmondta, hogy ő is kb. ugyan így érez, de jó együtt, megszokás, kényelem. Úgyhogy ha ez így neki jó, akkor jó...
2011. szept. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Walk With Me ***** válasza:
100%

Mert sokszor úgy jönnek össze az emberek, hogy előbb járnak, mithogy egymásba szeretnének. Úgy vettem észre, hogy ez manapság teljesen elfogadott dolog. Tetszenek egymásnak meg szimpinek találják a másikat, és pár nap után már képesek járni, pedig ennyi idő alatt még felszínesen sem lehet ismerni valakit. Aztán úgy gondolják, hogy a szerelem majd később kialakul, vagy pedig összekeverik az eleinte érezhető fellángolással meg az ilyen agyi kémiai folyamatokkal... pfff.


Amúgy szerintem magát a szerelmet nem kell annyira túlmisztikálni, mert ez csak egy ilyen őrült akármi az agyban, ami csak x ideig hat. Önmagán a csak szerelmen nem alapulhat egy kapcsolat sem, hiszen ez a valami majd elmúlik, és akkor pofára esés lesz a vége, szóval amit 17:50 írt, hogy az a valaki számára a legfőbb bizalmasa, meg milyen fontos neki, szerintem helyes. Ez nem póttestvér vagy pótszülő, hanem inkább barát, ami szerintem nagyon szép, és ritka dolog (ha a párunk a barátunk is egyben). Ha ennyire fontos az a valaki, megvan az összhang, szeretet, bizalom és szexuális vonzalom, akkor szerintem igen is megöregedhetnek együtt. :)


Az önbizalomhiányos meg társfüggős dologban is van valami. Én pl személyiségemből adódóan nagyon nehezen találok párt, és így ha végre lenne valaki, akivel esélyt látnék a boldogságra, akkor nehezen engedném el, mégha nem is működne annyira a dolog. A végsőkig próbálnék kapaszkodni belé, és azon dolgozni, hogy ne legyen probléma.

2011. szept. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ.

Szikra alatt értem: nincs nagyon szexuális vonzódás sem!

2011. szept. 14. 20:05
 15/19 anonim ***** válasza:

Idióták az emberek!!!

Sokan a lakásukat féltik ,vagy csak félnek hogy egyedül maradnak. A nők mondjuk olyanok hogy úgy váltanak partert hogy már ott a következő,mert nem szeretnek egyedül aludni...

Valami meg csak szimplán a sexről szól vagy az anyagi vonzásról...

2011. szept. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 MolotovPunk ***** válasza:

Talán azért,mert félnek,hogy ha szakítanak és szét mennek,nem találnak maguknak senkit és magányosak lesznek.

Ezért úgy érzik jó,ha van mellettük az a valaki,akit már meg is szoktak.Tudják egymás szokásait stb...

Ezért kínok,nehézségek árán is együtt maradnak hiába nincs meg a tűz bennük.

2011. szept. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a helyzet... Másfél éve vagyunk együtt és sajnos nem érzek már szikrát, mint az elején. Részéről minden rendben. A szívem szakadna meg elhagyni, annyira kötődök hozzá, de érzem, hogy ez így nem jó sem nekem, sem neki. Egyelőre várok, hátha történik még valami, nem akarok elhamarkodottan dönteni. Kicsit bizonytalan is vagyok, hogy vajon mindenkivel ilyen lenne-e egy-másfél év önfeledt együttlét után. Rengeteg önzetlen és feltétlen szeretet adtunk és kaptunk egymástól, de nekem ez jópár hete gondot kezd jelenteni. Érzelmileg és agyban is eléggé egy hullámhosszon vagyunk, de az utóbbi időben kialakult sok kompromisszum is, mint pl szex és néhány apróbb, de fontos szemléletbeli különbség. Tehát én még azért vagyok vele együtt, mert kötődök, szeretem, de nem tudom, h szerelmes vagyok-e. Próbálom kibogozni a gordiuszi csomót, ami az agyamban van...
2011. szept. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
12:19 vagyok. Még hozzátenném, hogy attól nem félek, hogy nem találnék mást. Mindig jön valaki. A magánytól sem félek, sokkal jobb, mint egy rossz kapcsolat. Attól félek, de nagyon, hogy bárki jön ezután, mindig kell kompromisszumot hozni valamilyen téren és kölcsönösen elfogadni egymást minden hibánk ellenére. A gondok ott kezdődnek, ha valaki erre nem képes. Attól félek, hogy én ezek közé tartozom és így örökre egyedül maradok, bárki lenne is mellettem. És emiatt nem érzem magam tisztességesnek, mert rosszat teszek azzal, aki engem szeret... :-(
2011. szept. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Ha szereted akkor nincs baj, de a kompromisszum mindig kell h legyen, bár nem mindegy milyen gyakokoriságú és a súlyosságú.
2011. szept. 28. 08:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!