Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez csajok/fiúk!?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez csajok/fiúk!? Miért lett egyhangu a kapcsolat?

Figyelt kérdés

van 1 barátom/élettársam már lassan 1 éve

de régen voltünk együtt 3 évet majdnem!


igaz nem érzem azt h unom,de sokat veszekedünk általában mindig

annyira hiányzik, az a tüz amit a friss szerelmesek éreznek hiányzik a randizás,hiányzik a kedves szó

hiányzik a lámpaláz amit akkor érzünk ha találkozunk a kiszemelt pasival stb......

olyan jo lenne ujra ezeket érezni szoval minössze annyit amit a friss szerelmesek éreznek!!olyan egyhangu lett az életem semmi extrém és már annyira unom

de nem akarom megcsalni mert ha forditva gondolok bele hogy nekem milyen lenne ha engem csalna meg?hát k nagyn nagyon rossz!!!pedig van 1 srác aki nagyon tetszik minden téren

de akivel most vagyok öt nem nagyon lehet elhagyni tapad mint a pióca 21 éves és én voltam za igazi szerelme

engem szeretett csak igazán ezen a világon mikor nem voltunk együtt akkor sem volt neki komoly csak 1 ájszakás kapcsolata,mással nem tudja elképzelni az életét csak velem!

mit kéne tegyek!hiába montam neki ezeket egyiken be a másikon meg ki!


2009. ápr. 23. 09:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért ne maradj vele, mert neki te vagy az igazi!

Ha részedről nincs meg az érzelem, és nincs is esély, hogy visszatérjen, akkor vége.

De előbb a szakítás, utána az új pasi!

2009. ápr. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem már elég menthetetlenül hangzik. Ha meg nem is figyel rád...Szakíts vele és keresd meg te is az igazit. Ne foglakozz vele, hogy mi lesz vele ha elhagyod, nagyfiú már, oldja meg.
2009. ápr. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Az együttélés, meg a házasság az már (hogy is fogalmazzak?) a megszokottság egyik formája. Ha valaki odakerül akkor azért kerül oda, mert a párját elfogadta olyannak amilyen, és még mindig szereti.

Na most. Mikor már egy ideje ez tart akkor lassan kihal a romantika, az érzelem, stb. a kapcsolatból és teljes mértékben a megszokottság kerül hatalomra. (Ez minden párkapcsolatban igy van, nehogy véletlenül félreértsd, csak egyikben elöbb következik be, a másikban késöbb).


Lehet ellene tenni, csak akkor neked kell.

Tudom, lehet kicsit hülyén fog hangzani, de ha te ezt vissza akarod hozni, akkor beszéld meg vele, hogy menjetek el moziba, de valami romantikus filmre, utánna sétáljatok valami romantikus helyen (pl. ahol megismerkedtetek, vagy összejöttetek), esetleg egy étterembe is el birtok menni, ha fussa rá.


Norby!

2009. ápr. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz! csináljatok romantikus dolgokat mint régen! Nem szabad beleragadni a megszokás posványába! Minden nap akard újra meghódítani mint régen.

És remélhetőleg észreveszi. Ne legyen az hogy már rég együtt vagytok úgyis mindegy hogy nézek ki mellette, akarj neki tetszeni és ő is neked.

2009. ápr. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

persze ez mind megvan!szoktunk menni moziba sétálni minden de még sincs meg nállam az a tüz!!!!de valahol bisztos h szeretem,de már nem ugy mint rég mikor 3 évet volt együtt!ez a kapacsolat már a végét járja,nem lessz ennek jo jövöje!


ja és nehogy már csak én tegyek ellene,ö is tegyen!mindig öltözök neki sminkelem magam

öszinte leszek nem vagyok csúnya lány mert ha elmegyek egy utcán mindig mindenki megnéz!de nehogy félre értsétek

ugy hogy ezekkel nincs is gond!mi teljesen mások vagyunk!na majd meglátom mi lessz ennek a vége!

2009. ápr. 23. 10:12
 6/16 anonim ***** válasza:

Ha viszont tényleg csak te teszel valamit ezért a kapcsolatért akkor mielött szakitasz vele jól gondold át az egészet, hogy jól teszed-e, mert valamiért csak összeköltöztetek.


Tudom, hogy jól hangzik, hogy új pasi és nem a megszokott dolgok, újfajta romantika, meg minden, az már mindjárt érdekesebb (nem akarlak semmire se rábeszélni), de nehogy utánna megbánd az egészet, mert akkor már visszaforditani nem tudod.


Nekem van pár ismerösöm (szintén lány) aki hasonló szituban van mint te. Szoktak nekem mesélni az párjukkal való dolgokról. Egyikük mesélte, hogy sokszor össze is vesztek, de még attól függetlenül együtt vannak.

2009. ápr. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ha viszont tényleg csak te teszel valamit ezért a kapcsolatért akkor mielött szakitasz vele jól gondold át az egészet, hogy jól teszed-e, mert valamiért csak összeköltöztetek.


Tudom, hogy jól hangzik, hogy új pasi és nem a megszokott dolgok, újfajta romantika, meg minden, az már mindjárt érdekesebb (nem akarlak semmire se rábeszélni), de nehogy utánna megbánd az egészet, mert akkor már visszaforditani nem tudod.


Nekem van pár ismerösöm (szintén lány) aki hasonló szituban van mint te. Szoktak nekem mesélni az párjukkal való dolgokról. Egyikük mesélte, hogy sokszor össze is vesztek, de még attól függetlenül együtt vannak.


Norby!

2009. ápr. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

dehogy nem

ha elhagyom akár mikor vissza tudom szerezni!!!!!

2009. ápr. 23. 10:51
 9/16 anonim ***** válasza:
na ezt nem kellett volna...
2009. ápr. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

jó igen nem kellet volna

ez az igazság!ha szakitunk és elmegy haza vidékre vissza tudom szerezni 3 év alatt kb szakitottunk 100.és mindig vissza jött

de ugy ugy én is vissza mentem!de ha én hagyom el 1 másik miadt akkor az már nehezebb helyzet!

2009. ápr. 23. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!