Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Egy ilyen lány nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Egy ilyen lány nem idegesítene Titeket egy idő után? 20 év felettiek válaszát várom főleg!

Figyelt kérdés

Nem idegesítene titeket, ha a barátnőtök a kapcsolatotok első napjától kezdve folyamatosan szerelmes, nagyon csöpögős idézeteket, számokat, és saját irományokat küldözgetne nektek a Facebook-on az ÜZENŐFALATOKRA? Minden egyes nap, naponta többet, reggel- délben -este. Ha csináltok valami közös programot, a lánynak az az első dolga, hogy rögtön helyzetjelentést írjon róla az üzenőfalra. Ha pedig valami apró gikszer adódik a kapcsolatban - pl. egyik este nem értek rá találkozni a lánnyal- akkor a lány feltűnően szenved a Fb-on, mintha összedőlt volna a világ. Nektek ez szimpatikus lenne, mondván, milyen aranyos a lány, hogy ennyire imád Titeket, vagy már kicsit terhes?

Lehet hogy régimódi vagyok, de szerintem az ehhez hasonló dolgok nem tartoznak az ismerősökre, csak a párocskára, és ez a viselkedés max. 17 év alatt nevezhető bájosnak, felette csak gyerekesnek. Ha az ilyen fiúk helyében lennék, én kicsit kellemetlenül érezném magam az ilyen mennyiségű nyilvános csöpögős romantikától. (És ezt nem féltékenységből írom, mert lány vagyok.)


Valamint arra is kíváncsi lennék, hogy ezek a lányok szerintetek miért viselkednek így? Nem biztosak magukban, és csak ezt akarják kompenzálni? Vagy valóban az a legfontosabb céljuk, hogy minden egyes ismerősük tudtára adják, hogy mennyire szerelmesek? De ettől meg miért érzik jobban magukat?


2011. szept. 15. 19:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

F@szért kell a neten élni? Mi abba a jó?

Ok én is fönn vagyok a féjszen de naponta rápillantok 5 perc azt szeva. Nem vágom. Az ilyen emberek szerintem betegek. Személyes kapcsolat terén visszamaradottak.

2011. szept. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 bix ***** válasza:

eleve nincs fb-m volt barátnőm akinek volt, eleve zavarna ha ennyire rá lenne függve egy ilyen dologra. az meg hogy ilyen tartalmú dolgokat nyomatna orrba szájba... egy darabig biztos aranyos de 1-2 hét után azért ezt átbeszélném vele...


de mindenki más. lehet hogy a srácnak meg pont bejön ez a mentalitás... olyan mint a csajoknál. van aki igényli a romatnikát és a gondoskodást, megint más meg akkor kezd el elemében lenni ha kb sz@rba se veszed bocsánat a kifejezésért...

2011. szept. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, még 20 alatt, de ez nekem is idegesítőnek tűnik, én biztosan nem csinálnék ilyeneket... Ha együtt vayg egy ilyen csajjal, akkor tanács: Dobd minél hamarabb!!
2011. szept. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
amiről írsz viselkedés probléma,a lányé,az,hogy te ezzel foglalkozol az is az,csak az meg a tied.
2011. szept. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
új generáció...
2011. szept. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
összef¤snám magam 22F
2011. szept. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
20 alatt fölött egyaránt idegesítő :Dszerintem fölösleges a kérdésxD
2011. szept. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nincs facebookom és nem is lesz. Egy olyan csaj, akinek ez a legfontosabb, nem kéne.
2011. szept. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!