Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet ilyen "kapcsolat"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manócska'90 kérdése:

Hogyan lehet ilyen "kapcsolat"-ból kiszállni?

Figyelt kérdés

Nem a legtökéletesebb kategória, mert nem járok a sráccal, csak szexkapcsolat van közöttünk. Ami elég régóta tart. Viszont most már eljutottam oda, hogy szeretnék egy rendes pasit - mármint, aki elhív randira, akivel együtt megyünk ide-oda, akivel tényleg járhatnék. Szeretnék egy komoly kapcsolatot. Viszont amíg ez a viszony tart, addig nem megy. Már többször elhatároztam, hogy véget vetek ennek, de egyszerűen nem megy. Az a helyzet, hogy a srác nagyon jó az ágyban, pont olyan, amilyen nekem kell - viszont ez az egész tényleg nem szól többről a szexnél egyikünk részéről sem, tehát jövője úgymond nincs a "kapcsolatnak". És mindezek miatt kéne ezt befejezni, de képtelen vagyok rá. Mindig elhatározom, hogy nem, nem megyek fel hozzá, megmondom, hogy végeztünk. De aztán meg amikor rám ír, eszembe jutnak az együtt töltött órák - az isteni szex, és képtelen vagyok megtagadni ezt magamtól, nem tudok nemet mondani.


Volt már valaki hasonló helyzetben? Hogyan lehetne ezt mégis befejezni? 21/L


2011. szept. 15. 21:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Honnan ismerted meg a srácot?Hány éves?NEm beszélt neked sosem mit érez?Vay mit akar?Csak akkor keres ha szexelni akar?
2011. szept. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Tajparaszt ***** válasza:
100%
Akkor tudod befejezni ha beleszeretsz valaki másba. Vele nem akartok járni? Miért?
2011. szept. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nehéz valakivel úgy járni ha ő nem akarja.Pedig én szeretném nagyon.
2011. szept. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Mi pont tegnap beszélgettünk erről. Mert félreértette egy mondatomat és azt hitte, hogy én egész végig azt gondoltam, hogy mi együtt vagyunk/leszünk úgy igazán. Úgyhogy az ő részéről abszolút nem több, de úgy igazán komolyan nekem sem fordult meg a fejemben - meg az egyik válaszolóval ellentétben én nem "szenvedek" emiatt. Csak a szex ne lenne ennyire isteni... És sajnos ha megtetszik egy srác, az az első gondolatom, hogy kezdjek vele? lenne-e olyan jó, mint most ő? Nekem annyira fontos a szex egy kapcsolatban, hogy nem tudok szabadulni ettől a gondolattól
2011. szept. 15. 21:39
 15/21 anonim ***** válasza:
66%
Pont ezt beszélgettem egy barátnőmmel hogy nekem ez miatt megy el a kedvem az ismerkedéstől,hogy bele gondolok és nem tudnám már mással se elképzelni se azt hogy milyen lesz vagy jó lesz e!?Nagyon rossz érzés.Ki kell találni valamit hogy nemet tudjunk mondani.És abba hagyni!Mióta szexeltek?Hány éves a srác?
2011. szept. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Most még a szex a legfontosabb az életedben,mivel amúgy sem kapsz mást,csak ezt.

De egy igazán komoly kapcsolatban nem ez a vezérszál,inkább rajta van a fontossági listán,de nem ez az,ami mindennél több.

Lehet,hogy a következő pasid nem csúcs szuper lesz az ágyban,csak egyszerűen jó,de mellette nem kell csak egy két lábon járó lyuknak érezned magad.Ő felvállal a rokonai,barátai előtt,együtt tervezi veled a jövőét,az ágyon kívül lesznek más élményeid is,közös emlékek,ünnepek stb.

Amiben most vagy az semmi.Ezt a kapcsolatot a szemétbe dobni egyáltalán nem kár,mert most csak az idődet vesztegeted.

2011. szept. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Mindketten 21 évesek vagyunk, évfolyamtársak vagyunk az egyetemen. A barátnőimnek osztálytársa is volt régen, szal vannak közös ismerősök, de mi anno gólyatáborban találkoztunk 19 évesen. Már akkor is izzott köztünk a levegő, de akkor nekem barátom volt, aki szerettem, ezért nem foglalkoztam sem vele, sem azzal az izzással, mert nagyon szerettem a páromat. Egyébként 8 hónapja van ez köztünk.
2011. szept. 15. 21:54
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
És csak szex és azon kívül semmi kontaktus?Nem is keresitek egymást?
2011. szept. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

21:51 annyira igazad van, tudom, de nehéz :(


21:56 az egyetem miatt szoktunk néha-néha beszélni (egy karra is járunk, csak a szakunk más). De amikor nála vagyok és ott alszok, akkor szoktunk beszélgetni.

2011. szept. 15. 22:00
 20/21 anonim ***** válasza:
83%

Mennyi ideje tart ez a kapcsolat? Ha régóta, akkor talán vigasztalhatod magad azzal, hogy hátha megunod lassan. Vagy erre egyáltalán nincs esély?

Szerintem, amíg nem tudsz tőle elszakadni, nem érdemes mással kezdeni. Nekem addig nem megy a komolyabb partnerkeresés, míg túl nem vagyok az előzőn. Persze, ezt csak te tudhatod - és még ha nem is hiszed most, akkor is találhatsz olyat, aki legalább olyan jó az ágyban, mint ez a srác.

A helyedben kiélvezném ezt, amíg úgy nem érzem, hogy akármilyen jó a szex, most már ideje tényleg komolyabbak után kutatni.

18/L

2011. szept. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!