Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már Ti is így a régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már Ti is így a régi szerelmetekkel?

Figyelt kérdés
Még egyetemen volt egy szerelmem,akivel szerettük egymást, de sosem működött igazán, mert nem mertük vállalni, hogy szeretjük egymást. Mindenki mindket figyelt, hogy mikor mi történik köztünk. Így sosem jártunk együtt, sok minden kimaradt, ami egy normális kapcsolatban megszokott. Szerintem én sokkal jobban szerettem, sokszor próbáltam titkolni, mert nem akartam "egy lenni a sok közül". Sok nőnek tetszett és féltem ha magamat adom, akkor nem leszek érdekes. (Szerencsére azóta lett önbizalmam, de akkor nagyon bizonytalan voltam.) Végül mindenkinek lett boldog kapcsolata, majd házassága, sok év eltelt, de még mindig fáj, hogy nem mertem igazán megélni ezt a szerelmet. Akkor néha hetekre bezárkóztam és csak vágyakoztam. Fizikailag is beteljesedett, bár valahogy ez nem volt annyira fontos. Gyakran nem bírtuk és megvallottuk egymásnak az érzelmeinket, szerelmes leveleket írtunk egymásnak, éjszakákon csak öleltük, csókoltuk egymást, de mégis annyi minden hiányzik, amit nem éltünk meg közösen. Mindig összeszorul a szívem ha közösségi oldalon meglátom a fényképét. Pedig már régen nem őt szeretem, boldog vagyok a férjemmel. Az is jó érzés, hogy ö is boldog, nekik is gyönyörű gyerekük van. Mégis fáj valami ott belül.Talán, hogy ő nem vállalt? Nem szeretett eléggé, mert akkor harcolt volna, hogy együtt legyünk?! Már 15 év eltelt, olyan régen volt, talán igaz sem volt....:-( Miért ilyen rossz ha rágondolok?
2011. szept. 15. 22:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
9.58as: nem is arról van szó, hogy nem fogadjuk el, ami jön. lásd,a kérdezőnek is van férje, családja. de a múlt mégis fáj, én fenntartom, hogy a lezáratlanság miatt. az én esetemben biztos, mert nem volt igazi kapcsolat, így nem tudom, hogy működött volna. és ha jön közben más, aki megfelel, ok, elfogadom, de ez akkor is mindig ott lesz. nem zavar bele az életemben, de ott van, mindig is ott lesz.
2011. szept. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
na, még mindig második (meg az előző vagyok). igen, nekem is az hiányzik, hogy semmi közös élmény nem volt (leszámítva még a haveri korszakból származókat). fizikailag itt is volt, de akkor is, engem zavar, hogy nem volt igazi, volt is, de nem is, közös élmény semmi.
2011. szept. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
,,
2016. szept. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi történt veled, kérdező ?
2020. szept. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!