Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párválasztásnál mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párválasztásnál mennyire fontos nektek, hogy milyen az illető végzettsége?

Figyelt kérdés

Tehát, ha Te például diplomás vagy és közeledik feléd egy szakmunkás végzettségű férfi, akkor magadban (esetleg tudat alatt) elkönyveled, hogy ebből a kapcsolatból szerinted nem lesz semmi?

Vagy fordítva? (férfi diplomás, nő nem)


Légyszi ne úgy válaszoljatok, ahogy jónak látjátok, hanem ahogy őszintén gondoljátok.


2011. szept. 15. 23:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
64%

Hé-hé 23/L!

Te már kevered itt a dolgokat.

Attól,hogy diplomás még nem feltétlenül sikeres is valaki.

A siker meg mérhető 1000 féle képen.


Nekem csak egy negatív tapasztalatom volt,csak érettségim van amúgy meg több szakmám.

Egy pubban felcsíptem egy csajt,egyből ezzel a végzettség dologgal jött elő,aztán viszem haza magamhoz meglátta az autóm.

Ez a te autód?

Ez nagyon drága fajta.

Bemegyünk a házamba.

Ekkora házad van?

Nagyon lebecsült az egyértelmű.

Aztán még mondta,hogy mekkora f...d van,ezt már elismerően,de ennek ellenére többet nem találkoztam vele.

A többi diplomás lánnyal soha nem volt gond,csak ez az egy volt droid.

Pszichológus volt egyébként uh nem is csoda.

2011. szept. 16. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is csak egy érettségim van... egyenlöre.

Volt aki lenézett miatta, megszólt, de úgy gondolom, hogy aki eljutott egy diplomáig azt nevezhetnénk egy tanult és értelmes embernek.... sokan meghazudtolják ezt.

A diploma önmagában csak annyit jelent, hogy volt lehetösége tanulni.


Nekem 20 évesen nem volt lehetöségem továbbtanulni, ezért eljöttem Németországba. 1,5 évet otthon voltam az unokaöcsémmel, idén február óta dolgozom, már egy éttermet vezetek, van autóm, van egy bérelt lakásom.

Nem kell kenyérre kuporgatnom, tudok ruházkodni is...


Szerintem ez önmagában is olyan siker amire talán büszke is lehetnék.


Amúgy még annyit, hogy köszönettel tartozom azoknak akik lenéznek. Sok idöt és pénzt spórolnak meg Nekem.

2011. szept. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
50%

A nőknek nem a diploma számít, hanem a külső meg a pénz. Max akkor fontos egy diploma, ha jól lehet vele keresni.

Egyébként a diploma tényleg nem egyenlő a sikerességgel, nekem is lesz, de sikeres sose leszek.

2011. szept. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
95%

Nem mondtam, hogy egyenlő a sikerrel. És nem nézem le azokat, akiknek nincs diplomájuk. Azt viszont észrevettem, hogy akiknek csak érettségije van, valami furcsa dühös sértődöttséggel beszélnek a diplomásokról.


23/L

2011. szept. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
A nőknek nagyon fontos, de csak annyi jelentősége van a diplomának mint munkánál: csak szűrőfeltétel.
2011. szept. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre, hogy pont a szakmunkás, vagy alacsonyabb végzettségű férfiak nem jönnek össze diplomás lányokkal, mert kisebbrendűségi érzésük van mellette. Nekem ebből sok problémám volt. És végül ezért szakítottunk, mert mellettem nem érezte magát okosnak, férfinak. (Hozzáteszem nem okoskodtam, nem oktattam ki soha, csak nem bírta elviselni, hogy van véleményem, és tudtam érvelni) De szerintem nálunk a neveltetés, és az otthoni példa is számított. Mert ha valaki olyan családban nő fel, ahol szigorúan a férfi irányít, ő az okos, ő mondja meg a frankót, a nő meg csak bólogat, akkor ezt várja el a párkapcsolatában is.
2011. szept. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 napietus ***** válasza:
100%

végzettség nem annyira, intelligencia és talpraesettség annál inkább. voltak mindenféle végzettségű pasijaim, nem ez alapján szelektáltam.


ami viszont fontos: mindegy, mi a szakmája, abban legyen jó, és tudjon róla beszélni. a szakértelem szexi :) (hat éve vagyok a férjemmel, aki agrármérnök. még mindig szívesen hallgatom, mikor a szakmájáról beszél, azokat a történeteket is, amit már mesélt egyszer).


29/N

2011. szept. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 diplomam van. (Apumnak 4.)

Szerintem egy diplomat osszeghozni nem valami nagy dolog. Csak segg kell hozza.


Ha osszehasonlitanam: A legnehezebb nekem az altalanos volt, aztan a szakkozep. Es a legkonnyebb az egyetem.


En foleg azokra az emberekre vagyok "irigy", akik anyanyelvi szinten beszelnek nemetul/angolul. Penz nekem nem szamit, van eleg.


A paromnak(10 eve a felesegem) erettsegije van. Es amiert en elvettem, hogy piszok jol csinalja otthon a dolgokat. Amikor meg csak jartunk es beteg voltam, tok jol "apolgatott". Ebbol probaltam leszurni, hogy jo Anya lesz. Es jo is lett.


Szeretem meg a jozan eszet! En sokkal bonyolultabban gondolkodom. Szerintem ha nem allt volna mogottem tanacsokkal/tamogatassal, akkor nem tudtam volna ennyit kikaparni.

2011. szept. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 04:00"


--> mi az h pszichológus volt, nem is csoda? nem a pszichológus tanulók hülyék, hanem konkrétan az a csaj


amúgy szerintem az hogy vkit zavar, hogy az illetőnek nincs diplomája az egy dolog. de hogy megkérdezze fennhangon, hog yiylen a kocsid, stb? az nagyon gáz. ez egyszerűen bunkóság, és egy diploma nemjogosít fel bunkónak lenni, sőt, épp azt feltételezné a legtöbb emebr, hogy aki diplomás nem bunkó, hát látszik, hogy ez egy sztereotípia.


én is pszichológus szeretnék lenni, de egyelőre még gimis vagyok, utolsó éves, remélem összejön.

2011. szept. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!