Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira tanácstalan vagyok:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira tanácstalan vagyok: miért nem ír? Fog még jelentkezni; élõben akarja vagy már kellett volna lépnie és nincs esély vagy én írjak? Lécci vmi tanácsot. (egy elkeseredett lány)

Figyelt kérdés
Csütörtön a közgáz bulin megismerkedtem egy sráccal, szemeztünk, megcsókolt, beszéltünk egy csomót..azóta nem jelentkezett, de hétfõn látom úgy is mert õ is gazd. Men.-re jár..írjak neki addig pár sort, hogy mi újság vagy hagyjam?:))
2011. szept. 17. 18:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
De ezt csak általánosságban mondtam, nem a jelenlegi fiúra gondoltam (:
2011. szept. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

de szerinted akkor r már nincs remény hogy keressen?annyira egy hulámhosszon voltunk,meg nem is csak arra ment,iazából az idő nagy részében beszélgettünk és nem akart rám mászni..de mivel nem keresett se tegnap se ma,akkor ez így már reménytelen?vagy a hétfő a döntő?vagy lehetbiztatást vár hogy én írjak?

mit tegyek szerintetek?:O

írjak ma neki????

2011. szept. 17. 18:48
 13/21 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne írj neki! Ha lépni akar, akkor hétfőn lépni fog az tuti, csak, mint már mondtam,valószínűleg nem akar lerohanni.


Nem kell parázni ennyit, légy erős (:

2011. szept. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
utolsó:ismét nagyon köszi!!:)) de mit értesz pontosan azon hogy lerohanni?:))
2011. szept. 17. 18:59
 15/21 anonim ***** válasza:

Ezt tapasztalatból tudom, hogy a lányok nagy részét megijeszti, hogy ha egy srác túlságosan sokat akar egyszerre .. ezt értem lerohanás alatt, hogy gyorsan belevág a dolgok közepébe


(:

2011. szept. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
de pl ha ír egy üzit az még nem lerohanás nem?
2011. szept. 17. 19:05
 17/21 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül, bár ő sem tudhatja, hogy te mit tartasz tolakodásnak/lerohanásnak, így az a logikus lépés, hogy inkább kivárja a hétvégét, és aztán lép


(:

2011. szept. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
igen de arra hogy suliban összeufutnk nincs anni garancia mennyivel egyszerűbb lenne ha írna egy pár sort hogy hello jól vagy?nincs kedved most hétégén összefutni ? és akkor élőben folytathatnánk..vagy ez nem így van és lehet hogy tényleg élőben akar lépni? (aztán befejeztem az idegesítő kérdéseket:)
2011. szept. 17. 19:14
 19/21 anonim ***** válasza:

Elmondom még egyszer: ő nem tudja, hogy te ezt ennyire várod, és nem akar tolakodó lenni.


Egyébként, ha idegesítő lennél, nem válaszoltam volna ennyit (:


Ha van még kérdésed tedd fel ;)


Amennyiben lezárod a témát, akkor sok szerencsét a továbbiakban (:

2011. szept. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
na a hétfőre várt végül? vagy lett valami? :D :)
2011. szept. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!