Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira tanácstalan vagyok:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira tanácstalan vagyok: miért nem ír? Fog még jelentkezni; élõben akarja vagy már kellett volna lépnie és nincs esély vagy én írjak? Lécci vmi tanácsot. (egy elkeseredett lány)

Figyelt kérdés
Csütörtön a közgáz bulin megismerkedtem egy sráccal, szemeztünk, megcsókolt, beszéltünk egy csomót..azóta nem jelentkezett, de hétfõn látom úgy is mert õ is gazd. Men.-re jár..írjak neki addig pár sort, hogy mi újság vagy hagyjam?:))
2011. szept. 17. 18:15
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Erre már egyszer válaszoltam, most valaki megint feltette, tisztára nonszens, hogy ez ennyi emberrel megtörténik pont uyganúgy és pont itt kérdezik meg pont ugyanúgy.


Nem fog lépni, mert nem lett szerelmes beléd, nem is emlékszik semmire, ezt garantálom, ha akarod írj neki, vagy menj oda beszélgetni hozzá, de ne hidd, hogy mert valaki a kocsmában jópofizott, az egy életreszóló kapcsolatot akart kiépíteni veled.

2011. szept. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!