Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/Lányok! Ti, hogy vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Lányok! Ti, hogy vagytok képesek az ilyenen túltenni magatokat? Komolyan :S Vagy csak én vagyok ilyen érzékeny erre?

Figyelt kérdés
Szóval 18/férfi vagyok és amúgy is eléggé féltékeny meg birtokló mániás vagyok, de most még sz*rabbul érzem magam. Szóval van egy csaj akivel úgy 1,5 hónapja majdnem összejöttem de aztán el kellett mennem az ország másik végébe lakni nyár végéig. És nem tudtuk folytatni de én nem feledkeztem meg róla. Sőt . Teljesen beleszerettem, úgy érzem ő az igazi mindene tetszik okos, kedves stb.
2011. szept. 17. 19:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ember, te beteg vagy. Az ég mentsen meg az ilyen pasiktól.
2011. szept. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Aztán miért? Talán mert nem mindenkinek kellenek az ilyen ostoba k*rvák mint te?
2011. szept. 17. 20:36
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Undorító, amit leírsz, ez a mániákus birtoklási cucc meg az a féltékenység, én is ordítva menekülnék egy ilyen pszichopatától.
2011. szept. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ja és 18 évesen nem FÉRFI vagy, hanem egy kamaszsrác.
2011. szept. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Aha biztos ismersz, hogy így megmondod mi vagyok... Egyébként elég érdekes a gondolkodás módotok ,hogy nem az "undorító" ,hogy egy csaj ribi és minden második srácot leszop vagy olyan a puncija mint a csillagkapu hanem az ,hogy nekem ez nem tetszik! Sőt az undorító nektek ,hogy kiakadok ezen? pfff... ÉRdekes ez a "női" értékrend. Hál' istennek ,hogy az ilyen lányok nem tudnak érdekelni :D
2011. szept. 17. 21:41
 16/17 anonim ***** válasza:

Aha biztos ismersz, hogy így megmondod mi vagyok..


Apám, te magad mondtad az előbb: "eléggé féltékeny meg birtokló mániás vagyok"

2011. szept. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Tény, hogy a legtöbb embert megijeszti, amit írsz.


Abba kéne belegondolnod, hogy ezt a lányt választottad, mert jó híre volt, kedvesnek, aranyosnak ismerted meg. Gondolom, ha már te választottad, akkor nem egy könnyen kapható sarki kurv@, aki minden szembejövő srácnak szét teszi a lábát.


Szóval bízol benne, hogy meggondolja kivel fekszik le, és kivel mit csinál. Azt meg gondolom beismered, hogy nincs semmi rossz, ha olyan emberrel bújt ágyba, akit szeretett/ szeret.


Ha nem találtatok egymásra, keress mást.

2011. szept. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!