Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Muszáj együtt maradnom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj együtt maradnom a férjemmel mert már van gyermekünk és lemondani az új szerelemről?

Figyelt kérdés
2 éves múlt a kisgyermekünk, és én szerelmes lettem valaki másba. Ráadásul más országban él az illető, akitől meg tudok olyan dolgokat kapni, amiket a páromtól nem. Többek közt a lelkizés és sokkal több mindenben hasonlóan gondolkodik velem. El kell felejtsem az illetőt, le kell mondjak arról, ami esetleg nagy szerelem lehet, vagy érdemes megpróbálni, fontolóra venni, hogy maradok-e a régi életemnél vagy váltok. Ráadásul úgy érzem, hogy a 3. személy jobban ragaszkodik hozzám. Ha neki nemet mondok, összetörne ő is, viszont a férjem úgy érzem, kevésbé. Abból az okból kifolyóan sem, mert nincsenek olyan mély érzései. A kisgyermek félek, hogy lelkileg megsérülne változás esetén, viszont az sem jó neki, ha érzi szülei közt nem teljes a harmónia. Milyen lehetne az ideális döntés? A szüleim kiborulnának ha életet változtatnék. Ráadásul ez esetben lehet, elveszítem a gyermekünket...
2011. szept. 20. 20:01
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
58%
Az utolsó hozzászólón jót röhögtem. Ez a varázslós hókuszpókusz már nem divat a 21. században...
2011. szept. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ne mond le róla. A boldogságod a tét...
2011. szept. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Hát így van... és ha nem jó a házasság, lenne jobb társ, miért mondjak le a boldogságról? Istenhívő vagyok, de hadd ne maradjak olyan dologban, ahol nem érzem magamat jól és igazán szeretve... ha van más, aki jobban szeret és viszont...
2011. szept. 20. 20:11
 14/39 anonim ***** válasza:
31%

"Az utolsó hozzászólón jót röhögtem. Ez a varázslós hókuszpókusz már nem divat a 21. században..."


Én meg rajtad:D A Biblia nem divatja múlt te seggXD Ám hókuszpókusz neked:) Sírni fogsz még ezért a kijelentésért majd meglásd.

2011. szept. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
a biblia és a vallás nem divatja múlt, én is vallásos vagyok, de ha valakik nem érzik magükat jól; akkor ne kínozzák egymást... és nem hinném, hogy Isten azt várja, hogy lemondjunk a boldogságról. Sajnos, néha évek múlva derülnek ki a különbségek...
2011. szept. 20. 20:16
 16/39 anonim ***** válasza:
48%
Mindig a gyerek az első!!! Ámen!
2011. szept. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
igenm, a gyerek az első. de itt nem ámen. mert lehet, hogy a gyermek egy nem idilli kapcsolatot megérez, és azt is megsínyli lelkileg nem kevésbé mint a szülők szakítását és a változást...
2011. szept. 20. 20:18
 18/39 anonim ***** válasza:
Ám kérdező azt mondod Isten hívő vagy akkor tudod jól, hogy Lucifer is angyal volt, igaz? Tudod miért került pokolra? Mert Lucifer is saját feje után ment. Isten szava az, hogy kit egybe kötött az egy test és ember ne válasza szét. Hát a te döntésed:) Tudod a választ is.
2011. szept. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
"Én meg rajtad:D A Biblia nem divatja múlt te seggXD Ám hókuszpókusz neked:) Sírni fogsz még ezért a kijelentésért majd meglásd." Hát ha isten (tegyük fel hogy létezik) azért fog megbüntetni mert nem hittem teljesen alaptalanul vakon valamiben, akkor nagy farok lehet már bocs. Én jó ember vagyok, becsületes segítőkész de csak azért mert esküt tettél "istennek" leélni szarul az életed, az baromság. A vallás egészen jópofa meg hasznos addig amíg hülyeségeket nem kezdesz miatta csinálni. Mint pl ez az eset.
2011. szept. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
Menj diliházba:S
2011. szept. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!