Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Muszáj együtt maradnom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj együtt maradnom a férjemmel mert már van gyermekünk és lemondani az új szerelemről?

Figyelt kérdés
2 éves múlt a kisgyermekünk, és én szerelmes lettem valaki másba. Ráadásul más országban él az illető, akitől meg tudok olyan dolgokat kapni, amiket a páromtól nem. Többek közt a lelkizés és sokkal több mindenben hasonlóan gondolkodik velem. El kell felejtsem az illetőt, le kell mondjak arról, ami esetleg nagy szerelem lehet, vagy érdemes megpróbálni, fontolóra venni, hogy maradok-e a régi életemnél vagy váltok. Ráadásul úgy érzem, hogy a 3. személy jobban ragaszkodik hozzám. Ha neki nemet mondok, összetörne ő is, viszont a férjem úgy érzem, kevésbé. Abból az okból kifolyóan sem, mert nincsenek olyan mély érzései. A kisgyermek félek, hogy lelkileg megsérülne változás esetén, viszont az sem jó neki, ha érzi szülei közt nem teljes a harmónia. Milyen lehetne az ideális döntés? A szüleim kiborulnának ha életet változtatnék. Ráadásul ez esetben lehet, elveszítem a gyermekünket...
2011. szept. 20. 20:01
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
0%
Én menjek diliházba amikor te írsz le olyanokat TELJESEN KOMOLYAN hogy "Lucifer angyal volt mielőtt pokolra került"? Olvasd el miket írtál és gondold át mire alapozod a dolgot :D :D :D Én tanult értelmes ember vagyok, egyetlen hibám hogy nem hiszem el ami abban a könyvben levan írva mert nem tuszkolták gyerekkoromban az orrom alá és pofoztak hogy olvassam el és higgyem. Szóval végülis mosom kezeimet...
2011. szept. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
26%
Esztelen ribanc...
2011. szept. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
57%
Kényszerzubbony kell nekedXD Te kötöszködsz agybeteg:) Leírtam egy részt a Bibliából és tessék.... Mi bajod van? Én hiszek benne és nem érdekel, hogy te Jóska bácsiban hiszel:D Olyan gyökér vagy, hogy elmondani is nehéz:)
2011. szept. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
11%

Csak a kérdésedet olvastam el és válszolok is: MUSZÁJ! Ok: hozzá mentél feleségül és esküt tettél le amire látom nem emlékszel, mert biztos rohadt nehéz a memoriád. Megvan írva a nagykönyvben hogy nincs paráznaság! A paráznaság házasságtörést jelent!

"Így ketten egy testté lesznek, ezért õk már többé nem kettõ, hanem egy test.

Az ember tehát nem választhatja szét azt, amit Isten eggyé tett.”



Menj aludni.


Kedves Kérdező!


Ezt nagyon alaposan át kell gondolnod. Nyilván rosszul választottál, mikor férjhez mentél, de sajnos sokszor a döntéseinkről csak később derül ki, hogy nem helyesek. Szerencsére már nem a középkorban élünk (1-2 válaszoló kivételével..) hogy egész életünk során cipeljük egy szar házasság terhét a vállunkon. Ez az akaratgyengék meg a mártírok műfaja, de nem a normálisaké. Mérlegelned kell-és most vonatkoztass el az új szerelem lehetőségétől-hogy van-e olyan a házasságodban, amiért úgy érzed, még érdemes lenne küzdeni, vannak-e még közös érdekek a férjeddel, még most is el tudod őt fogadni olyannak, amilyen, vonzódsz-e még hozzá szexuálisan. A gyerek mellesleg nem a (kulturált) válást sínyli meg, hanem azt, ha boldogtalan az apja-anyja egymással, ezt tapasztalatból mondom.


25 N

2011. szept. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
33%
Kérdező megkérdezte muszáj? Válaszoltam. Miért muszáj? Okot is írtam. Akkor te nem kötöttél bele? Lássuk... hókuszpókusz?? 21.században divatja múlt? Ember én provokállak téged? Menj diliházba:S
2011. szept. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
33%
20:30 fogok menni aludni mikor kedvem lesz hozzá:) Menj te is aludni;)
2011. szept. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom, mi a helyzet. Férjeddel nem úgy éled az életed, ahogy elképzelted, mert mindketten az egótokból éltek és a büdös életben nem fogjátok azt elhagyni. Van egy ismeretlen pali, aki neten k*rva lelkizős, aki a "lelkeddel" foglalkozik stb. Tegyük fel, otthagyod a jelenlegi párod, elveszik a gyereket tőled, mindent felrúgsz, hogy az álmodnak élj. Merthogy a másikat sem ismered, csak az egód kialakított egy újabb álomképet. Kis idő után rájössz, hogy ő is csak egy ember és ugyanúgy a maga képeit próbálja megélni. Szenvedni fogsz megint...
2011. szept. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
54%
Hasonló szituban vagyok. De én nem vagyok házas, és nincs gyerekem. És így is nehéz döntés előtt állok/állunk. Viszont az a véleményem, hogy 1 rossz döntés miatt, ami idővel derült ki, nem kellene egész életünkben szenvedni. Ha nem próbálod meg (úgy hogy a gyerek ne sérüljön), sosem tudod meg, hogy boldog lehettél-e volna az életed hátra lévő részében! És ezen fog rágódni nagyon sokáig...Hogy vajon most jó döntést hoztál-e?
2011. szept. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok és arra gondoltam, amit Nagyapád is mondott, a gyerek az első.

Te azt írtad elveszítheted. Ha nekem lenne egy mérlegem és az egyiken a gyerek és a családom lenne, a másikon pedig egy új pasi, akkor nem kérdés merre billenne.

2011. szept. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 napietus ***** válasza:

ne legyél hülye. ez csak egy érzés, el fog múlni. hazudik az az asszony, aki azt mondja, hogy soha nem fordult meg a fejében, hogy "mi lenne, ha...".


de a férjeddel összeköt minden, az egész közös életetek. egy kan se ér annyit, hogy ezt eldobd érte.


29/N

2011. szept. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!