Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minek erőltetni a hűséget meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek erőltetni a hűséget meg a szerelmet? Semmi értelme. Ti komolyan hisztek benne? És mire jó hogy hazudoztok egymásnak?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem, minek ez az egész színjáték.


Mindenhol ezt látom, hogy a hűség így meg úgy fontos, közben meg új hónap új pasi. Ja és a megcsalások. A hülye lányok mondogatják hogy jaj szerelem kell meg most megtalálták az igazit, utána meg megint valaki mással van láwcsy. Ti nem látjátok mennyire szánalmas ez?


A pasi legyen őszinte, de ha megmondom hogy nem akarok színjátékot, akkor bunkó vagyok és érzéketlen. Ha megmondom, hogy nem vagyok szerelmes bele, akkor megint bunkó vagyok. Akkor mi kell nektek? Hazugság?


Ja elegem van már ebből a degenerált divatból, hogy mindenki ártatlanka aranyoska szűzkislányka, közben meg rohadtul más az igazság.

Miért nem lehet elfogadni ha valaki nem szerelmes, és megelégszik kevesebbel? Mert barátból lehet 100 de ha már smároltunk akkor börtönbe kell vonulnom?


Vagy csak én látom ezt így hogy az emberek rohadtul kétszínűek?


2011. szept. 21. 13:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha csak szex kell, akkor ne menj bele kapcsolatba, mert az a te részedről köcsögség. Keress egy olyan nőt, akinek szintén csak szex kell. Hidd el, van elég.
2011. szept. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mi nem erőltetjük, nekünk ez a természetes. Bár mi már nem a tini korosztályhoz tartozunk.
2011. szept. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én egyetértek veled Kérdező, csak én még lány is vagyok. Egy pasinál még nem is nagy baj, ha "bunkó", és őszinte, de én aztán mindig rendesen le vagyok hordva, hogy lány létemre mennyire negatív és pesszimista vagyok, és hogy mennyire fiúsan viselkedem szerelmi ügyekben. Csak mert szerintem nem létezik szerelem. De ha csak a szex miatt vagyok valakivel egy egyéjszakás kalandba, akkor már mindjárt kur-va vagyok. Írtad, hogy főleg a lányok erőltetik ezt a szerelem dolgot. De a lányok is azért erőltetik, mert a legtöbb fiú ezt várja egy lánytól. Láttad volna pár pasim arcát, mikor mondtam neki,hogy nem vagyok belé szerelmes, vagy hogy szerintem nincs szerelem. És aztán hallgathattam a szentbeszédet, hogy hogy képzelem én, hogy lányként ilyeneket mondok. Szóval az éremnek két oldala van.
2011. szept. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

14:01

Hidd el, hogy ami neked álom, az nekem is csak az, csak én nem vagyok naiv, hogy várjak vele örökké meg színleljem. Vagyis "ez van. És ha van 1 ismerősöm aki vevő a szexre akkor meg miért ne...


14:02

Köszönöm, szerintem is nagyképűek lettek, és szerintem aki hagyja magát elnyomni, az nem is férfi. De én átlátok rajtuk... Nagyon könnyű őket rávenni bármire, de mondjuk idegen r*bancokkal én se csinálok semmit.


14:17

Te miről beszélsz? :D Egy szóval nem mondtam hogy át szoktam verni a nőket.


15:15

Ja hát részvétem. :D Nem az hogy nem hiszek a szerelemben, csak szerintem nagyon ritka, ez szerintem olyan hogy ha valakibe szerelmes leszel akkor hülyeség lesz belőle, meg minden kis fellángolást szerelemnek hívnak, annyira elkopik ez a szó is tőle, mintha minden k*rvát királylánynak hívnánk. Szerintem Az egyéjszakásoktól nem leszel r*banc, ha olyan emberrel csinálod, akiről tudod hogy biztonságos, vagy megfelelően védekezel és nem sokszor fordul elő.

De legalább te is őszinte vagy, mert már unom ezt a sok álszent hülyét.

2011. szept. 21. 16:03
 15/17 anonim ***** válasza:

Kérdező: kíváncsi lennék az életkorodra és az eddigi tapasztalataidra.

19 évesen 110-115 kg voltam, addig a lányok nem igazán néztek férfinak és önbizalmam se volt rendben. Aztán összejöttem egy lánnyal, nemsokára (f)el is vittem, vele aludtam meztelenül és a táborból úgy mentem haza, hogy van barátnőm. ez 5 nap híján 13 hónapja volt, átestünk egy kisebb válságon és még mindig szeretjük egymást, együtt vagyunk.

Hűség: barátnőmben 99% megbízom hűségi dolgokban, az az 1% pedig csak a paranoia :)

Részemről elmondhatom, hogy még mindig csak vele volt szájrapuszi/csók, szexuális élmény is csak tőle van. Más kérdés, hogy még mindig ugyanúgy megnézem a lányokat, mint előtte, ugyanúgy adok puszit: fél kézzel átölelem, vagy megsimogatom őket a vállukon/karjukon. Van 1-2 lány, akikkel mindketten (bnőm és én) vagyunk annyira jóban, hogy velük is bújjak (szoros átölelés, ami jól esik mindkét félnek, de semmi több). Más lányok fenekére - megfelelő körülmények között - szinte csak a jelenlétében csaptam rá, de annak a lényege a sikoly volt :)

A seggrepacsit úgy tartom, hogy akivel, amikor megtehetem, azzal nincs semmi baj, de jobb lenne, ha nem tenném. Az, hogy megfogjam más lány fenekét, az nyilván nem esik egy kategóriába a seggrepacsival, nem is csinálom. Mellek ugyanezért kizárva, az mégis más téma, na.

Barátnőmtől annyit várok el, hogy más fiú farkát ne tapogassa, seggrepacsiért nem haragudnék, incselkedve (/kéjesen/kacéran...) ne fogdosson máson semmit. Ő is bújhat máshoz, de van, amikor rászólok, ha megszólal nálam a féltékenység-harang. Szexualitás, csók, szájrapuszi neki is tilos, mint olyan. Hozzáteszem, hogy a hangulat és körülmények itt is módosíthatják a határokat.

Volt olyan, hogy az a lány, aki a barátnőmön kívül legtöbbször bújik hozzám, pár alkalommal bújt volna, de valami miatt inkább zsebre vágtam a kezem, mert volt abban a bújásban valami más a szokásoshoz képest és az gátat szabott. Később mérlegeltem és a csaj ivott előtte, azt hiszem, annak a hatását éreztem rajta.


Bocs a wall of textért, én leírtam, amit gondolok és ezzel remélem, hogy több reményt adok a kétkedőknek, mint támpontot.


20/F

2011. szept. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Ezt most nem értem miért írtad le. Csak azért kell a hűség, mert nehezen tudnál felszedni egy új lányt? Vagy ezzel mire célzol?

A tapasztalatom az nem sok, én például nem smacizok senkivel, mert nem vagyok olyan, hanem vannak megbízható emberek, akikkel néha segítünk egymáson és kész, de ettől még nem lesz szerelem. Ja és még nem voltam szerelmesen együtt senkivel, de nem is erőltetem, de tudom hogy ha össze is jönne, pár hónap múlva bármikor szakíthatunk, szóval nem élném bele túlságosan magam.

2011. szept. 21. 20:02
 17/17 anonim ***** válasza:
Te akadtál ki, hogy szerelem és hűség így, meg úgy. Hoztam egy ellenpéldát :)
2011. okt. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!