Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lesz így barátnőm, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lesz így barátnőm, ha visszahúzódó és gátlásos vagyok?

Figyelt kérdés

Volt valaki már hasonló helyzetben? Szeretnék, de nem merek ismerkedni, mert félek attól, hogy visszautasítanak vagy megbántanak. Túlságosan bizalmatlan lennék?

Én 21F, lécci ti is írjatok kort és nemet!


2011. szept. 21. 16:38
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó. Volt már barátnőm, de annak már több éve, és ő is eléggé prűd volt. Még a szexig sem jutottunk el másfél hónap alatt, mert ő azt fogadta meg hogy házasságik nem csinálja :( De ha valaki szeretne velem beszélgetni még erről, az nyugodtan írjon privátot.
2011. szept. 21. 17:34
 12/12 anonim válasza:
Ezzel én is hasonlo helyzetben vagyok, de igazabol nem voltam felenk és gatlasos csajok keresése szempontjábol, csak azért lettem én is félénk, mert túl sok megvetést és visszautasítást kaptam. Régebben bátran próbálkoztam barátnőt szerezni magamnak, de legtöbbször visszautasítottak, és nem sikerült szereznem egyet se. Úgyhogy ilyen esetben én egy nagyon nehéz és szinte lehetetlen dolgot látok megoldásnak,ami nem más mint hogy új életet kellene kezdeni: új lakhely, új barátok, új körülmények, és távol azoktól, akik már régóta ismernek és tudják hogy félénk vagy.
2012. márc. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!