Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon sajnálom. Visszamenjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sajnálom. Visszamenjek hozzá?

Figyelt kérdés
Szakítottam, mert tudom nem jó a kapcsolatunk. Kalitkába érzem magam. De azóta is felhívott és sírt egész nap, meg semmit sem csinált amit a legjobban szeret még azt sem, csak ült és kész. Telefonban is sírt, és nem tudom most mit csináljak. 17 vagyok. Annak örülnék ha elfelejtene és nem fájna neki a szakítás, és én is. Den me így van. Mit csináljak?
2009. nov. 7. 08:20
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Azt akartam írni hogy de nem így van:D
2009. nov. 7. 08:23
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne menj vissza hozzá majd elfelejt...
2009. nov. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért szakítottál, mert nem volt jó a kapcsolat. Ne reagálj semmit a sírásra és idővel el fog felejteni. Sajnálatból nem szabad egy kapcsolatot fenntartani. Ha visszamész, akkor ez olyan se veled se nélküled kapcsolat lesz, teljesen felesleges belemenned egy olyan kapcsolatba, amiben nem érzed jól magadat. A Ti esetetekben nem javasolnám a szokásos maradjunk barátok formulát....
2009. nov. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De tiszta depressziós lett, félek hogy csinál valamit magával. Nagyon nem lenne jó. Nem vagyok olyan hogy majd elfelejt, lassan 2,5 évig voltunk együtt, én voltam első barátnője meg minden. Azt hittem nélküle jobb lesz, de ha ezt csinálja velem akkor csak rosszabbul érzem magam.
2009. nov. 7. 08:37
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem értesd meg vele valahogy, hogy ti nem illetek egymáshoz, és ha tisztaán lát, megérti a dolgok lényegét akkor talán beletörődik, és idővel elfelejt.

De szerintzem se menj vissza hozzá sajnálatból.

2009. nov. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak a szánalmadat akarja felkelteni, hogy visszamenj hozzá.

Az ilyen szakítás utáni reakciókat szakaszokra lehet osztani:

1.: Rendben, szakítottunk, beletörődöm szakasz.

2.: Sírós, gyere vissza hozzám szakasz.

3.: Öngyilkos leszek, ha nem jössz vissza hozzám szakasz.

4.: Legalább legyünk barátok, szeretnél találkozni? szakasz(aminek megtörténtével az illető megpróbálja fizikailag(csókkal) megváltoztatni a szakítást).

5.: Közös barátok zaklatása, kérlelése, hogy beszéljenek a fejeddel szakasz.

6.: Úgyis találok nálad jobbat, zaklatás szakasz.

7.: Megnyugvás szakasz.

Néha más alszakaszok is bejöhetnek, pl le akar fektetni utoljára, hogy utána az arcodba vágja, hogy kurwa vagy. Vagy a közös barátaitoknak ócsárol téged, esetleg valami mások által látható fórumon(WIW). Esetleg összejön gyorsan valami csajjal, hogy féltékennyé tegyen vele, akkor mindent el fog követni, hogy tudomást szerezz az ő és újdonsült barátnője felhőtlen boldogságáról(szintén WIW).

Valójában elég egyszerű a folyamat.

2009. nov. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Meg próbáltam értetni velem, tegnap egész nap könyörgött nekem, most abban maradtunk hogy 1 hónapon belül jelentkezem, de olyan rossz hogy miattam van ilyen állapotban:(( Nem hiszi el hogy mással is lehet boldog, azt hiszi én vagyok az egyetlen lány a világon aki össze illik vele. De a boldogság messze volt a mi kapcsolatunktól.
2009. nov. 7. 08:50
 8/17 A kérdező kommentje:
De ha nem jelentkezem akkor túl fog jutni ezeken a szakaszokon?
2009. nov. 7. 08:51
 9/17 anonim ***** válasza:
Most abszolút lényeges, hogy ne jelentkezz egyáltalán. Én minimum 1 évet tartanék elfogadhatónak az ő esetében, hiszen látszik, hogy nagyon ki van bukva. Viszont fontold meg azt is, hogy soha többé nem kommunikálsz vele. Amikor én kapcsolatban maradtam egy exemmel akit nagyon szerettem, az mindig nagyon fájdalmas volt. Próbáltam eljátszani, hogy csak barátként érdekelnek a dolgai, de amikor az új párjára terelődött a szó, mindig fájt a szívem. Szóval a teljes elszakadást javasolom, ne vedd fel a telefont, ha hív, szüntess be minden kommunikációt vele. Az ő érdekében.
2009. nov. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%

tényleg sírt neked telefonba? :D

hogy én ezt nem hallottam... :)

nincs az a nő/lány akiért én valaha is sírnék.

21f

2009. nov. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!