Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan akadályozzam meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan akadályozzam meg, hogy a barátnőm külföldön tanuljon tovább?

Figyelt kérdés
Nem akarom elveszíteni, de ha külföldre megy egyetemre vagy fősulira, akkor el fogom veszíteni, ezért szeretném, ha itthon tanulna tovább. Így is húzós lesz, mert valszeg. más városba megy majd és nem lehetünk annyit együtt, mind eddig. Légyszives csak normális válaszokat adjatok, kioktatást nem kérek.
2011. szept. 23. 19:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%

"Szép dolog ez, hogy ha nagyon szeretjük egymást, akkor nincs gond, blabla...de kár, hogy ez csak elméletben van így. "


Nem csak elméletben van így. Én nem mentem el Pestre egyetemre, mivel nem akartam itthagyni a páromat vidéken.

Gyerekkorom óta az volt az álmom, hogy Pesten tanuljak.


Most egy vidéki főiskolára járok levelezőn.

Diplomám ugyanúgy lesz.

Nyilván nem azt tanulom, amit Pesten szerettem volna.

Nem bántam meg, boldog vagyok a párommal és szeretem amit tanulok, más céljaim lettek.


Nem szerette volna, hogy menjek, de saját döntésem volt hogy maradtam. Szívemből szeretem, másért nem tettem volna ezt meg. Miattunk tettem.

2011. szept. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 napietus ***** válasza:
69%
szegény lány, ilyen a barátja, milyenek lehetnek az ellenségei...remélem rájön, hogy meg akarod akadályozni abban, hogy éljen egy jó lehetőséggel, és lapátra tesz.
2011. szept. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
73%
ha igazán szeretnéd, nem akadályoznád az egyéni fejlődésében. Ezt próbáld azzal a csekély kis agyaddal felfogni, hogy a külföldi egyetem, kinti tapasztalatokat soha nem veheti el tőle senki, azt örökre kamatoztathatja. te meg csak egy pasi vagy, aki sose garantál így se úgy se, hogy mellette lesz. Egy önző kis pondró vagy, hogy nem a barátnőd érdekét tartod szem előtt, hanem azon vergődsz, hogy jaj mi lesz lesz veled nélküle. Vedd kezedbe te is az életed végre, tapasztalj, szerezz új ismereteket, ne vinnyogj, mint egy kis szardarab. Én kihajítanálak a barátnőd helyében, az biztos.
2011. szept. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!