Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen magam alatt vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen magam alatt vagyok és nem tudom mit csináljak. Szerintetek mi a megoldás? Vagy az sincs? 20/L

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, kisebb de inkább nagyobb megszakításokkal. milliószor szakítottunk már, mert becsajozott, vagy csak szimplán bunkó volt velem.

2-3 hónap után, sírt és könyörgött, hogy fogadjam vissza, és a csillagokat is leígérte, hogy megváltozott.

Így történt most is nyáron, nem lesz többet az XY nevű lány, és becsülni szeretni fog, és menjek vissza hozzá, legyünk végre boldogok.

2-3 hete sose ér rá, hogy találkozzunk, mindig van oka... azt mondja én nem keresem, pedig ez nem igaz.

ma megtudtam, hogy szokott találkozni még az XY lánnyal, elviszi a buszra, stb.

Meghazudtolt, hogy én erről tudtam.. dehát egyáltalán nem tudtam erről !

azt mondja szedjek kavintont, és hogy én hülye vagyok.

a fejemhez vágja, hogy szakítsak vele újra nyugodtan, biztos az lesz a megoldás, csak mert én nem értem meg őt, és mivel én nem foglalkoztam vele eleget, XY-nak, legalább fontos volt ő...

nem tudom mit csináljak, hogy mit higgyek el és mit ne, ha szakítok vele, engem fog okolni mindenért, és én leszek az akinek soha semmi nem jó...

kezdem én is elhinni :/

nem működik sehogy sem. =(

pedig én nagyon szeretem őt.... annyira hittem, hogy talán most megváltozik, annyira bíztam benne, hogy más lesz minden... nem bírom...


2011. szept. 23. 22:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Csald meg velem!
2011. szept. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

én nem tartom izgalmasnak ezt, nem erről van szó, de nehéz annak elmondani amit érzek, aki nem él benne egy ilyen se veled, se nélküled dologban.


rossz, hogy mindig ott van a remény, hogy talán most egyszer utoljára...

én csak azt akarom visszakapni, ami régen volt.

de így nem lehet, ha ő nem tud változtatni magán.

annyi mindenen mentünk már át... lehetetlen helyzet.


kívül állóként én is azt mondom, hogy ugyanmár, ez nem kérdés, dobd ki a francba.

de aki ezt mondja, nem érzi át, és nem neki kell végig csinálni ezt az egészet, és nem ő hallgatja a hónapokon át tartó cirkuszt amibe végül megtörik..


normális gondolkozású nőnek tartom magam, másnak én is meg tudom mondani mit csináljon.. az nem nagy dolog.

2011. szept. 27. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!