Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan aggódok, hogy már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan aggódok, hogy már nem szeret annyira? (lent)

Figyelt kérdés

Szakítani akartam a barátommal,de igazábóé én nem akartam őt eldobni csak eléggé rosszul bánt velem az elmúlt időkben és azt szerettem volna,hogy észrevegye magát és hogy lássa nem tehet meg bármit.Mikor szakítottam persze reménykedtem,hogy ő majd végre rájön hogy mit tett és akkor bocsánatot kér stb és minden jó lesz.De ő is helyeselt a szakításra és nem is "küzdött" értem..Csalódtam benne azt hittem hogy fontos vagyok neki és nem akar elveszíteni..Fél óra múlva felhívtam hogy jöjjön vissza beszéljük meg normálisan.(mert az előzőnél eléggé ki voltam bukva és nem gondolkoztam stb..)Visszajött és ugyanott tartottunk mint eddig csak a végén szépen váltunk el..majd 10p múlva felhívott Ő hogy menjek vissza és mondta hogy nem akar elveszíteni nem tudna most jelenleg mit kezdeni nélkülem..És újra együtt vagyunk.

Ti mit gondoltok? Szeretném azt hinni hogy még mindig nagyon szeret,ugyanúgy de nem tudom kicsit csalódtam benne..:/ vagy nem kéne? ti mit gondoltok? bocsi hogy hosszú:)


2011. szept. 24. 10:53
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

és szakításnál meg mondta hogy jobb lesz így neked mert legalább találok majd valakit aki kedves.és hogy neki sok ez az egy év már mert én vagyok az első kapcsolata és mással is szeretne lenni.és hogy nem tud megbecsülni mert nem tudja milyen mással és hogy én jó vagyok e vagy rossz.

de a legvégén csak visszahívott.. és már nem tudok úgy bízni benne mint régen:/

most folyton azon rágódok hogy más csajokkal álmodozik hogy de jó lehet velük és csak megszokásból marad velem meg mert hogy én teljesen elveszett lennék nélküle és sajnálatból..:/

2011. szept. 24. 12:33
 12/16 anonim ***** válasza:

Sajnálom nagyon, hogy így alakultak a dolgok, de az az igazság, hogy fiatal vagy még és hidd el, hogy sokkal jobban fogsz járni, ha most szakítól ezzel az emberrek és örökre törlöd az életedből. Nem tudhatjuk, hogy haragszik-e rád a srác a múltban lévő viselkedésedért, amely oly homáylos de nem is ez a lényeg.

Ne mesélj be magadnak olyan butaságokat, hogy gyenge az elméd, csökkent a felfogásod, rossz vagy, gonosz vagy, semmire sem vagy jó, mert ez egyátalán nem igaz. Van személyiség, te igenis vagy valaki és bárki lehetsz még.

Lehet sok pénzed, sok barátod, sok szép percek, megbecsülés stb...Szeresd magad, csak önző ne legyél. Biztos vannak emberek,. akik értékelni tudnak téged. Mi nem vagyunk egyformák. Amit nem értek a veszekdésnél, hogy a pasi kitalál olyan dolgokat, amiket te nem is mondtál? Mert ez szemétség...Ha viszont veled van a gond, mert tényleg szétszót vagy, feledékeny, vagy koncentrációs problémáid vannak, akkor azon lehet segíteni. Nem feltétlenül orvos segítségével.

Valaki vagy elfogad annnak téged, aki vagy, vagy pedig nem fogad el. Az nem megoldás, hogy te mindent megengedsz neki és aggódsz, hogy milyen rossz vagy, mikor lesz vajon vége.

Igenis állj ki magadért, ha igazad van. Én ha valakit szeretek, az meghallgatom, azzal megpróbálom megbeszélni a problémákat, megpróbálok vele olyankor is kedves lenni, amikor rossz napom vaan, vagy legalább bocsánatot kérek.

Ha a barátod más csajokat akar és te púp vagy a hátán, akkor dobd ki a francba. Jobb lesz neked nélküle. Vagy majd ő is pozitívan megváltozik, mint te. Majd találsz valakit, aki sokkal jobb nála, vagy megtanul ez a kis segg téged tisztelni.

Remélem segítettem.

2011. szept. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Lehet ilyen kapcsolatban is élni, amiben most vagy, de csak rosszab lesz. Te gondolom szeretetre vágy, gyengédségre, szenvedélyre vagy vidámságra, nem pedig arra, hogy egy kis nyomi állandóan leoltson téged, beszólogasson stb..
2011. szept. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Előttd van még az egész élet, rengeteg, kalanad, izgalom, szórakozás, vagy lehetnek nyugodtabb szép dolog is. De az, nem jó, hogy valaki téged b...gat mindig és gátol mindenben,
2011. szept. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a segítséget!:)

néha én is rájövök és mondom magamnak hogy ő már nem az az ember akinek megismertem:/ és hogy olyan mint a többi akik nem szerettek igazán..és hogy milyen jó lenne egy olyan fiú aki legalább úgy szeret engem mint én őt..:) tehát mint ő régen..:(

ésszerű döntés lenne szakítani de egyszerűen túl érzékeny vagyok és gyenge és nem akarok tőle megválni.nem hiszem el hogy az a fiú aki régen volt és mindennél jobban szeretett már nem ő lenne:S másrészt nekem voltak előtte mások is és tudom hogy nekem ő az aki igazán megfelel hiába viselkedik így hisz nem is ilyen:/ vagy nem tudom..és én nem bírnám mivel nincs másom rajta kívül. persze a szüleim de így barátokra gondolok.mert nekem ő a legjobb barátom is akivel mindent megosztok akivel önmagam lehetek és akivel a legjobban szórakozom.persze vannak barátaim de velük közel sem szórakozom olyan jól és stb:/

persze neki van 1 nagyon jó barátja ő biztos nem lenne magányos mint én:(

azt is mondta hogy nem érzi magát szabadnak mellettem.mikor én mindent megengedek neki csak azt mondta hogy azért nem érzi magát szabadnak mert hogy van egy időpont mindennap hogy beszélünk a neten és hogy mindig akkor beszélünk meg hogy megvannak a napok hogy mikor talizunk..és hogy nem tud olyat hogy ha most olyan kedve van akkor nem megy netre beszélgetni vagy nem találkozni velem hanem mondjuk elmenni eddzeni stb..

de én azt hittem hogy aki szeret azt nem zavarja ha beszélnie kell vele vagy ilyesmi:S

2011. szept. 24. 13:03
 16/16 A kérdező kommentje:

amúgy már évek óta ismerem őt. pár éve is jártunk csak akkor 2 hónapot:) és azóta szeret engem. na mind1 ez nem tudom hogy lényeges csak leírtam.

köszönöm hogy írsz és segítettél:)

2011. szept. 24. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!