Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet teljes életet élni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet teljes életet élni házasság és gyerek nélkül?

Figyelt kérdés
2009. dec. 31. 21:40
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
77%
Hogyne lehetne.
2009. dec. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
77%
Miért ne lehetne? Van, aki sosem akar gyereket, mert mondjuk nem szülő típus vagy a karrierjére koncentrál.
2009. dec. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
35%

szubjektve igen

objektíve nem

2009. dec. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
8%
Nem...
2009. dec. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Én magam is úgy hiszem hogy lehet. Pontosabban úgy érzem hogy nekem akkor nem lenne boldog és teljes életem ha mindezeket vállalnám. Mert mint azt az egyik válaszoló írta én nem vagyok szülő típus. Konkrétan kevés dolog van amit utálok, de ha valaki rákérdez az első válasz ami eszembe jut az az hogy a gyerekek. Nem szeretem őket, sőt idegesítenek. A hosszútávú kapcsolatokban szintén nem hiszek. Eddig nem is volt ezzel gondom, de a barátaim szerint ha kihagyom a házasságot és a gyereket akkor nem lesz teljes az életem.
2009. dec. 31. 21:58
 6/34 A kérdező kommentje:
21:47-es kifejtenéd bővebben ezt az objektív szubjektív dolgot?
2009. dec. 31. 22:00
 7/34 anonim ***** válasza:
62%
Így lehet a legteljesebben (:
2010. jan. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
18%

szubjektíve: azt hiheted, hogy lehet, hogy te olyat élsz

objektíve: mivel az élet értelme annak továbbadása, ezért nem lehet

2010. jan. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Így már értem!

Tisztában vagyok vele, hogy nem ez a "normális" életforma. Mert ha mindenki így állna hozzá akkor már rég kihaltunk volna. De ettől ez nekem még lehet "normális" és teljes is. És biztos sokan vannak akik így gondolják, mint én , persze sokkal kevesebben mint akik szerint csak gyerekkel és házassággal lehet teljes az élet.

2010. jan. 2. 00:00
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Lehet. Biztos van akinek sikerül.


Én nem tudnék. Habár lehet ezt hozza majd a sors, mert még csak kilátásban sincs pasi, de úgy képzelem el magam, hogy lesz gyerekem. Ha férjem nem is, de gyerekem valószínű. Aztán ki tudja mit hoz a jövő...De ha te úgy érzed, hogy gyerek és házasság nélkül (ebbe nem tudom egy élettársi kapcsolat belefér-e, vagy itt konkrétan az egyedüllétre gondolsz) boldog lehetsz, akkor lehet teljes az életed. Megtalálhatod azt amire szükséged van az életben.

2010. jan. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!