Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ajándék lenne a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ajándék lenne a barátom születésnapjára, ha lefeküdnék vele?

Figyelt kérdés

Hamarosan lesz a szülinapja és arra gondoltam,hogy lehetne az az egyik ajándékom neki,hogy lefekszem vele.Nem erőlteti a dolgot,tudja,hogy még senkivel nem voltam...de azért látom rajta,hogy szeretné már nagyon(Ő már lefeküdt pár barátnőjével).

Nekem 1 hónapja volt a születésnapom,Ő olyan ajándékot vett,ami anyum 3 havi fizetésébe kerül kb,szóval én nem tudok neki olyan értékben venni valamit,mint amennyiért Ő vett.

Persze még adnék valami ajándékot neki,csak azt még nem tudom,hogy mi lenne.


A szülinapjának az estéjén a szülei elutaznak külföldre,mert az apukájának ott lesz valami tárgyalása,az anyuja meg csak vele megy és ezért egész éjszaka egyedül leszünk a barátommal...Vagyis Ő szeretne egy bulit szervezni,de szerintem erről le fogom tudni beszélni szerintem.


Mit gondoltok erről?

Örülne neki szerintetek?



15L ( Ő 16 lesz)


2011. okt. 1. 17:13
1 2 3 4
 31/32 Lányka555 válasza:
51%

Miért lenne baj ha 15 évesen veszíti el. Főleg egy olyan fiúval akit szeret és már 9 hónapja együtt vannak! És miért vagytok annyira biztosak abban,hogy nem szűz? Miért hazudna ilyet? Szerintem ha nem lenne az akkor pont azt mondaná a lánynak h legalább együtt veszítik el. Ráadásul szerintem teljesen normális és látszik, hogy szeret ha képes volt 9 hónapot várni rád!Ha amúgy is leakarsz vele feküdni akkor tökéletes pillanat. Attól ne félj, hogy fájni fog. Teljesen mind1, hogy mikor fáj most vagy fél év múlva... egyszer úgyis fog. Ne úgy gondolj rá, hogy szar,hogy volt már másik lánnyal. Fogd fel úgy, hogy tudja hova kell nyúlni és tudja menynire kell gyengédnek lenni ahoz, hogy ne fájjon annyira. De télleg csak akkor tedd meg, ha biztos vagy abban amit érzel és, hogy készen állsz rá.


A többieknek mondom: Nem a kor függő az,hogy ki mennyire érett! Én is 15 voltam amikor elveszítettem egy 2 éves kapcsolatom volt. Van olyan bnőm aki 18 éves és felháborodik azon, amikor mondják neki, hogy tampont használjon, mert ő nem "dug fel magának" semmit!


Csak bátran csajszi ;)

2011. okt. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Hát majd pénteken kiderül,hogy mennyire fog fájni,ha minden jól megy...


Még egyszer köszönöm a válaszokat!

2011. okt. 5. 21:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!