Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért teszi ezt? Miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt? Miért van ez? Miért zargat engem több munkába? Miért erőlteti rám? Hiszem ledolgozom a magamét. Ha többet dolgoznák, akkor mi lenne a gyerekeimmel? Kicsik még.25/N

Figyelt kérdés
Férjem lassan már ki idegöl a munka témakörrel. Dolgozom, jó fizetésem van, nem panaszkodhatom. Azt hiszem elmondhatom, hogy elégedett vagyok a munkámmal. Mindig is olyan felfogású voltam, hogy azt akarom csinálni, amit szeretek. Férjem viszont csak hajszol, hajszol a munkába. Sosem elég neki a pénz. Rendes munkahelye volt, de felmondott egy bizonytalanért, és most úgy tűnik, hogy befuccsolt neki/k a munka. Megvan bolondulva a pénzért, és kijelentette, hogy neki a pénz fontosabb, mint én.ezt amúgy már a házasságunk alatt mondta. Az én fizetésem elég lenne, hogy fedezzük a költségeinket, habár kicsit azért szűkebb lenne a keret, de nem lenne tragédia. Még épp belefér. Férjem viszont állandóan elégedetlenkedik. Elveri a barátaira a pénzt, az összejövetelekre, (mert hát ott mindenből a luxuscikkeket kell venni), alig marad neki pénze cigire, és még engem zargat a hülyeségével, hogy nem is dolgozom. A lényeg: nem is dolgozom. Bevágta, hogy neki milyen kellemetlen, hogy ha elmegyünk valahova, akkor neki kell fizetnie nekem valamit, meg a benzint, ha elmegyünk valahova. Most hova tegyem a dolgot? Le vagyok hordva, hogy nem dolgozom, nem csinálok semmit, és még hülye is vagyok a tetejébe? Igazából azt sem értem mit problémázik. Ezerszer átbeszéltük, de nem tudok okos lenni. Nem vagyok pénz mániákus. Valójában jól élünk, pont úgy, mint egy átlagos család. Szeretnék én is sok mindent, de nincs kedvem beleőrülni abba, hogy holnap nem kaphatom meg. Majd jön szépen minden magától, ahogy eddig is. Felépült a családi ház, neki és nekem is saját autónk (középkategóriás) van-amivel persze, hogy elégedetlenkedik, mert nem valami Ferrari, munkahelyem. Arról már igazán nem tehetek, ha ő elszórja a pénzét. Én nem akarok egész nap a munkahelyen lenni, elég nekem amit ledolgozom. Otthon is van tennivaló (takarítás, főzés, mosás, stb). Nem akarom, hogy a gyerekeimet más nevelje. Nem azért szültem meg őket. Nem tudok olyan anya lenni, aki egyszerre mindent tud. Nekem is kell pihenni. Megteszem amit meg kell tennem, de többre már én sem vagyok képes. Törődöm magammal is, a külsőmmel, nem is ez a baja-állítólag, hanem a pénz. Szépen mondtam, és bizonyítottam is, hogy számíthat rám, ha úgy adódik, de mégis teherként éli meg, ha akár egy 100 forintot is kellene rám áldoznia. A gyerekekre még nem mondta. Ha azt mondaná, hogy tőlük is fontosabb a pénz, akkor azonnal beadnám a válókeresetet.
2011. okt. 2. 00:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Remélem nem azért vett el, mert terhes lettél...
2011. okt. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem, nem voltam terhes, amikor elvett. Szerelem házasság volt. Akkor még nem viselkedett így. A házasságunk ideje alatt egy re fokozatosabban jöttek rá ezek a dolgok.
2011. okt. 2. 05:27
 13/16 anonim ***** válasza:

Jajj kedves kérdező mit is írjak neked???



Hogy a fenébe tudod ezt eltűrni?? Kérdezd meg magadtól "Kell ez nekem"? "Szükségem van erre???

És szerintem rájössz a válaszra!DE nem fogok neked papolni mivel úgy sem hagyod el és csak szenvedsz és nyűglődsz:S



Megkérdezhetem mi a szakmád???

2011. okt. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Dobd ki az élősködőt, és máris javulni fog az anyagi helyzeted.
2011. okt. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
ha közös számlán vagytok, csináltass magadnak egy új számlát, hogy ne férjen hozzá a pénzedhez. Így kénytelen lesz a sajátjából gazdálkodni. Ha ilyen drasztikus lépést nem szeretnél, akkor csak tiltasd le a hozzáférését a számlához, kérj új PIN kódot.
2011. okt. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Zavard ki külföldre dolgozni!

ha szar az ország, meg nincs munkahelye, akkor kussoljon, és menjen

Addig legalább nyugalmad lesz.


A különszámla csak pillanatnyi megvonás, válásnál az még nem lesz a különvagyonod!

2012. júl. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!