Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A gyereket muszáj felvállalni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyereket muszáj felvállalni?

Figyelt kérdés
Nem történt még baj, remélem nem is fog, mindent megteszek hogy ne is történjen, de ha mégis bekövetkezne a baj, muszáj felvállalni a férfinak a gyereket? Esetleg ki lehet bújni valahogy a felelősség alól?
2011. okt. 2. 10:46
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Azért, mert ha gyereket csin ál még ha véletlenül is csúszik be akkor is elég nagy sze.métség , ha nem vállalja fel a gyereket. "mindent megteszek hogy ne is történjen, de ha mégis bekövetkezne a baj, muszáj felvállalni a férfinak a gyereket" Mindent megteszel, tehát számítasz arra, hogy ha véletlenül történne, akkor mi lenne? Mi?

Az anya neveli fel, de neked kell fizetned a gyerektartást. Másrészt pedig, később fogod megbánni hogy ha eltaszítod magad mellől a gyereket. Ekkora b.zis..@got.

Ez komoly. Én már csak tudom, nem nekem mert nekem van apám de egy közeli ismerősöm ugyanígy járt. Nem is értem ezt a felelőtlenséget.

2011. okt. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Ki bizonyítja, hogy az enyém? Elhiszek azért, mert a nő azt mondja?
2011. okt. 2. 13:35
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
A nő is követelheti a DNS tesztet, feljelenthet a bíróságnál, továbbá a gyerek majd ha felnőtt lesz megkereshet téged, és ő is kérheti a DNS tesztet, de a bíróságnak kell jóváhagynia.
2011. okt. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
52%
Élettársi vagy házastársi kapcsolat nélkül a nő max egy fánkot követelhet. Kisétálsz az ajtón és annyi.
2011. okt. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek sem kívánom, hogy apa nélkül nőjön fel. De azt még kevésbé, hogy ILYEN apával... Akivel néhány válaszoló bátran kezet foghat.
2011. okt. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Azért van olyan eset amikor ez jó lehet. Ha a gyerekkel akarnak "megkötözni". A csaj hazudik a tabiról (nem házasok), s becsúszik a dolog. A srác erre dönthet úgy hogy ekkora átverés után elköszön az ilyen lánytól.
2011. okt. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
undorito vagy.
2011. okt. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Ha a csaj hazudik akkor oké, úgy meg is értem.

De a kérdező semmi ilyet nem ír, írja, hogy vigyáz erre meg minden, hogy ne csússzon. Még is azt megtenné, hogy ha véletlenül teherbe esik, hogy letagadja a gyerekét. Akkor milyen párkapcsolat ez? Normális az ilyen? Senkinek sem ajánlom én sem, hogy apa nélkül nőjön fel a gyerek. A legrosszabb az amit tehet egy ember. És még gondolatban is megfordul a fejében. Ennyire rossz a kapcsolat a kérdező és a párja között, vagy mi, vagy csak szexre járnak össze? Én annyit mondok, hogy ha olyan nőd van aki hagyja is mindezt, hogy ha tényleg megesne az a dolog, és hagyja, hogy letagadd, meg lelépj akkor szerencséd van. De ha másféle nőt fogtál ki olyat aki nem hagyja az igazságtalanságot, akkor be buktad a dolgot.

2011. okt. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Egyébként meg hány éves vagy? 13-15 körül?

Fogalmad sincs milyen lehet úgy, hogy az egyik szülőt nem ismeri a gyerek. Még csak eszedbe sem jut az, hogy ő mit érezhet majd később, milyen érzései alakulhatnak ki ezek után, még az életét is elcseszheted. Egy felelőtlen , eszetlen lehet az ilyen. Semmi több.

2011. okt. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

"más normális apa örül annak ha van gyermeke... te miért nem szeretnél?"


Ez így igaz, de nagyon sok olyan nő van, aki "véletlenül" elfelejti beszedni a gyógyszert, vagy "véletlenül" elszakad a gumi. És szerintem elég nagy pofátlanság valakire úgy rákényszeríteni egy gyereket, hogy nem is akarta. Egy DNS vizsgálat pedig nagyon drága. Azt mégis ki fogja kifizetni. És miért kéne valakinek felvállalni egy gyereket, csak mert azt mondják neki. Jó hogy nem már feleségül is kéne vennie a nőt. A szülői jogokról pedig hivatalosan le is lehet mondani és akkor már végképp semmi köze sincs hozzá. Az is nagyon érdekes, ha mondjuk a nő megszüli a gyereket, de nem az én nevemre anyakönyvezik, akkor milyen alapon követel tőlem bármit is.

2011. okt. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!