Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A magasságom miatt alig van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magasságom miatt alig van önbizalmam, ezért kapcsolatom sem volt még 17 évesen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Jóképűnek mondanám magam, kondizok, próbálom magam elfogadni, de nem megy...

Több lánynak bejövök, kezdeményeznek is olykor, de azokból sem szokott lenni semmi, mert a testmagasságom miatt kisebbrendűnek érzem magam a többi férfihoz képest.


174 cm vagyok és tök rossz látni az utcán is, hogy egy csomó lány magasabb, mint én...


Hogyan fogadhatnám el magam? :/


17/F


2011. okt. 2. 10:58
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
És természetesen mindenki kapta a zöld kezecskét. :D
2011. okt. 2. 13:13
 12/16 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,biztos van,akinek így is tetszel majd.Például nekem sohasem! jöttek be a magas fiúk,kifejezetten taszítanak!! nálam a 165-177 a tökéletes ;)mert én is alacsony vagyok :)
2011. okt. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Na, örülök, ha vagytok így egy páran. :D

Egyébként egy képet küldhetnék neked az arcomról privátban? Mármint érdekelne az arcra kissrácos dolog ismeretlen embertől is, te pedig mivel lány vagy, jobban véleményt tudnál mondani.

2011. okt. 2. 13:41
 14/16 anonim ***** válasza:

Figyu, én 196 vagyok, és egy lánynak sem volt ez elég ahhoz, hogy bármit is kezdjen velem :D Ráadásul néha megbámulnak, meg mindig beverem a fejem valahova. Nem olyan jó ez.

A lényeg az, hogy ne az legyen benned, hogy te vagy "az alacsony srác", hanem "az ilyenmegolyan (vmilyen más, ha lehet belső tulajdonság) srác", avagy más miatt jegyezzenek meg az emberek. Onnantól meg nem érdekli őket, hogy mellé hány centi vagy.

2011. okt. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha nekem szól,akkor igen.Küldj egy képet,és megmondom :D
2011. okt. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
EMBER TE H.LYE VaGY????????? én 171 cm vok és volt már csajom ku.vára nem ez a lényeg XDDD legyéál magabiztos jó fej stb... ennyi
2011. okt. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!