Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legnagyobb csalodaso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb csalodasotok ami a parotokkal szemben ert?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 19:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ezek elég durvák! nekem csak annyi a csalódás hogy a párom munkamániás és nincs közös életünk amióta összeköltöztünk. régen sokat csavarogtunk együtt ma meg már időpontot kell vele egy héttel előre egyeztetni egy sétához is. azt hittem ha összeköltözünk majd együtt reggelizünk, néha együtt ebédelünk, néha közösen vásárolunk, és lesz némi együtt töltött szabadidő is. no ebből nincs semmi.
2013. okt. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az enyém eltörpül ezek mellett de nekem nagy dolog..

Amiota ismertuk egymast tudta hogy a dohanyzas kizaro ok nalam. Azt mondta hogy o soha nem cigizik stb. Neha ereztem a szagot de mindig megmagyarazta es elhittem. Aztan egyszer veletlenul a varosban setalva lattam meg cigivel a szajaban... rettentoen kiabrandito volt

2017. júl. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!