Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, hogy mi a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mi a helyes döntés! Szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel már együtt vagyok kb 2 hónapja ,de ismerem 1 éve. Csak barátok vagyunk ,de szinte minden nap együtt vagyunk , együtt alszunk néha sex is van. A sex csak rajta múlik . Úgy alszunk együtt mint egy szerelmes pár és úgy is viselkedünk. Én már szerelmes vagyok belé azt hiszem , de ő azt mondja hogy ez barátság és nem több! Ha fölhozom a témát , hogy fordulhatna ez komolyabbra is akkor ő ideges lesz és képes arra is hogy haza megy.

Azt mondja hogy nem jövök be neki mint pasi ,de nagyon szeret , de nem szerelemből és azért fekszik le velem mert kívánja a sexet. Gondoskodik rólam , főz , takarít meg minden. Azt mondja hogy csajozzak és lesz majd neki is pasia és azzal a pasival fog olyan dolgokat csinálni ,amit velem nem akar , mint a sex vagy érzelmekről beszélni.

Kicsit furcsán érzem magam ! Az a baj hogy már szeretem nehezen tudom elengedni. Próbálok neki megfelelni , de úgy érzem hogy kevés vagyok neki. De akkor miért van így velem ? Mi a véleményetek ?


2011. júl. 15. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Egy csaj aki nem akar érzelmeket, csak dugni veled?

Ráadásul főz és takarít rád?

Te ezt el akarod baszkurálni?

Hülye vagy?

2011. júl. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Persze ez király meg minden , de én már szeretem az itt a gond.
2011. júl. 15. 22:01
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

hát, izé,,,,,

hát igen,,,

dobj le egy pár sört.. :)

2011. júl. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom ,hogy hogy fogom azt viselni ha egyszer elhagy !

Az a baj hogy nem látok bele a fejébe. Tudnám hogy mi zajlik le benne , hogy megnyugodjak ,mert ez minden napi feszültséget okoz nekem.

2011. júl. 15. 22:03
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Viseld férfiként.

Egyébként meg ne akarj belelátni a fejébe, abból csak bajok lennének.

2011. júl. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Legyél zsidó, és tanulj Xavier professzornál. Ő kitanít arra, hogy olvass mások gondolatában. De a legelső dolgod az, hogy körülmetéled magad, aztán felkeresed.
2011. júl. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott, ne találkozz vele pár napig majd rá jön, hogy fontos vagy neki. Vagy legyél kedvtelen amikor vele vagy... Vagy nem tudom
2011. júl. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha EZ a kapcsolat, így, ahogy van, és nem mint kiindulási alap valami többhöz, megéri, ne nyaggasd többért, hanem élvezd, amit kapsz. Ha nem éri meg, vess véget a barátságnak is, és felejtsd el.
2011. júl. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jajj de rég voltak ilyen helyzetek a kornyezetemben:,D

Mi tortént aztan?:D

2022. dec. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!