Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Depressziós a barátnőm, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depressziós a barátnőm, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Én szeretem őt, és úgy tűnt, a betegsége és a hatszáz kilométer távolság ellenére működhet a kapcsolat.

Most mélyponton van, öngyilkosságot fontolgat. Pár hónapja szerelmet vallott, és közös jövőt szeretett volna velem, most viszont nem akar párkapcsolatot senkivel, azt mondja, minden érzelme eltűnt, nem akar senkit és semmit.

Hogy viselkedjek, hogy kijöhessen a mélypontról, és én se sérüljek? Gyógyszert nem akar szedni.

Köszönöm, ha tapasztalattal rendelkezők válaszolnak.


2011. okt. 3. 21:21
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Na lépek aludni,ha gondolod emilbe elérsz,amibe tudok segítek.De nagyon ajánlom a szakirodalmat,meg a netet.Hogy tisztán lásd mivel állsz szembe.


Ez a mi "normális"emberek számára felfoghatatlan gondolkodás.Nagyon nehéz megérteni ezt a "világnézetet"

2011. okt. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
600 kilométer??? Úristen! Találkoztatok már egyáltalán?
2011. okt. 4. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Agykontroll tanfolyam?
2011. okt. 4. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Igen, szoktunk találkozni, de nagyon ritkán, én szoktam utazni hozzá. De most már ezt is elhárítja, csak írásban hajlandó érintkezni.
2011. okt. 4. 13:00
 25/27 anonim ***** válasza:

kérdező.

hány évesek vagytok?

2011. okt. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

22.48 igyekszem utánaolvasni.

Nem tudom, mi jelentősége van a korunknak. Ő 30 lesz, én 32 vagyok amúgy.

2011. okt. 4. 18:26
 27/27 anonim ***** válasza:
köztünk 408 kmer távolság volt,a napokban szakítottam vele mert már besokaltam a folytonos mániákus depresziójától mert ő ebben él minden nap!!! folyamatosan piszkált, bántott, letagadta ilyen baromságokat mondott hogy én vagyok depressziós ő meg nem, szánalmas egy egyén volt ő. neki soha senkije nem lesz!!! mert amit művel egy kapcsiban hát azt józan fiú nem bírja ki mellette sem ahogy anno az elődeivel sem lehetett semmit kibirnom. az elődeinek sincs senkijük haláluk napjáig és még utána sem lesz senkijük ezeknek. ezek magányosa betokosodva remegbe idegrángásosan halnak majd meg 40évesen ja és örökszűzen!!!! ja és annyi róla hogy ez a lány jár iskola pszihológushoz de a nyáron le vizsgázik aztán onnantól oda sem fog járni hát majd remélem az anyjávalf ognak járni pszhiiátriára nyugtatókat feliratni a lányának mert neki az kell erős nyugtató mert ez képes kivégezni a fiút csak azért mert ő már 13éves kora óta idegbeteg örök szűz lány haláláig!
2016. febr. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!