Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Depressziós a barátnőm, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depressziós a barátnőm, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Én szeretem őt, és úgy tűnt, a betegsége és a hatszáz kilométer távolság ellenére működhet a kapcsolat.

Most mélyponton van, öngyilkosságot fontolgat. Pár hónapja szerelmet vallott, és közös jövőt szeretett volna velem, most viszont nem akar párkapcsolatot senkivel, azt mondja, minden érzelme eltűnt, nem akar senkit és semmit.

Hogy viselkedjek, hogy kijöhessen a mélypontról, és én se sérüljek? Gyógyszert nem akar szedni.

Köszönöm, ha tapasztalattal rendelkezők válaszolnak.


2011. okt. 3. 21:21
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

21 40 vagyok


egyedül nagyon nehezzen fog menni neki,de nem kizárt.De legalább beismeri,ez már jó jel.Nyugi,majd eljut arra a pontra is,hogy segitséget kér.


De sajna jobb ha tudod,aki egyszer már benne volt,és kimászott,nagyon könnyen visszaesik.Szinte "rendszeres" segitség kell neki

2011. okt. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Volt dokinál, de ott sem nyílt meg igazán. Én meg nem igazán értem, miért mar el, ha nemrég még szeretett és örült nekem :s

értem én, hogy mélypont nála, de akkor is tehetetlen vagyok.

2011. okt. 3. 21:56
 13/27 anonim ***** válasza:

hát azért mondom,hogy nem sok mindent tudsz tenni!Doki,az sem ugy megy hogy ehhez megyek,és ez meggyógyít.Ha pl.neki nem szimpatikus,soha nem fog megnyilni,a doki soha nem tud segíteni.

Ez nagyon hosszú,és kemény menet lessz,lehet évekig eltart mire javulást észlelsz.Nálunk már közel 10éve megy ez a liftezés. Pár hónapig vállunk,aztán minden hapy pár hónapig.

2011. okt. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 greeen ***** válasza:
pontosan úgy van ahogy a 21:40 írja.Az ölelgetés nem segyt sőt sokszor ronthat is,mert egy depressziós már kombinál.Vajon mért ölelget?biztos tudja hogy hülye vagyok,vagy hogy baj van velem amúgy nem tenné stb stb stb ezer marhaság!Segítség kell
2011. okt. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Ez nem túl biztató :( nekem is nehéz amúgy, mert rajta kívül senkim nincs, nem akarom elveszíteni. Erősnek tartom magam, de ebben tanácstalan vagyok.
2011. okt. 3. 22:08
 16/27 anonim ***** válasza:

az egész nagyon hosszú lesz,ugyhogy jobb is ha erős vagy.De mondom,ez nagyon kemény menet.És ne feledd,ha rendbe jön,valószínű más ember lesz.

Annak a lánynak már lehet,hogy nem kellessz.Mert esetleg,most csak menekülésből van veled.De ez még nagyon-nagyon messze van,hidd el.Lehet belefáradsz.Próbáljázok meg a kineszteziológiát.keress rá guglin mi az,mert így nagyon hosszú elmondani.Hasonló mint egy pszihológus.Nekünk valamennyire segített.

2011. okt. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Más ember lesz? Hát lehetne boldogabb.

Azt, hogy menekülésből van-e velem, nem tudom...mondjuk én vagyok az első kapcsolata.

2011. okt. 3. 22:18
 18/27 anonim ***** válasza:

Nem pontossan érted mit akartam irni.Más lesz a világnézete.Pl eddig a romantikusokhoz vonzódott,később majd a vadakat szereti.Most sirva fakad a boltba ha nincs a méretébe ruha,később lszarja.

Teljesen áttalakul a világnézete.De mondom,ez még nagyon messze van.Tartósságra meg nincs garancia.

Tegyük fel kilábal,rendbe jön.Dolgozik,szereti a melót,stb.De egyszer csak kirugják,és már vissza is esett.

De ez csak példa volt.

2011. okt. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem buta, sőt..lehet, hogy mindezt tudja is magáról, ezért akar elmarni maga mellől..én már kezdem magam baleknak érezni, hogy hiába próbálok kedves lenni :s
2011. okt. 3. 22:31
 20/27 anonim ***** válasza:

Ez az elmarás ismerős.Még gondolom nagy gond van az önbizalommal, "a nekem ez nem sikerül" szöveg,ebböl kifolyólag a kitartással is gondok lehetnek.


Tudod hányszor éreztem,érzem magam bohócnak?Hát én már nem tudom összeszámolni.


Teljesen mindeggy milyen betegséget nézel,lehet szervi,pszihikai,lelki, ha a beteg nem akar gyógyulni,reménytelen.Valahogy azt próbáld meg benne erősíteni,hogy meg tudja csinálni! Tudom hogy baromi nehéz,elhitetni vele,de ez valami kitartást ad.

2011. okt. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!