Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan lány aki értékeli a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki értékeli a hűséget, az odaadást és a szenvedélyt? (lent)

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm, akiért mindent megtettem. Mindig mellette álltam, ha bajban volt segítettem neki. Mikor együtt aludtunk mindig odabújt hozzám és simogatott (így aludtam el). Ezekből a kis apróságokból tényleg elhittem hogy szeret, majd nem sokkal később kiderült hogy nem őszinte velem, hazudik és lehet meg is csalt. Ő mindent tagad, én viszont nem tudok így vele lenni, hogy folyamatosan ezen kattogjon az agyam, hogy igaz-e vagy sem... 20 évesen nem találok olyan lányt akivel érdemes lenne együtt lenni és a szerelmen túl kölcsönös lenne az egymás iránti tisztelet.
2011. okt. 4. 11:31
1 2
 11/14 anonim válasza:
Ez a 3 legfontosabb tulajdonság egy férfiban, ezt 100%ra mondom neked:D Úgyhogy tartsd is meg őket és biztos, hogy sokan értékelni fogják:)
2011. okt. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mind azokat szeretjük aki állandóan megcsal, tojik ránk magasról és megerőszakol amikor csak tud. Komolyan nem tudom hogy kerülnek ide ilyen kérdések, AZÉRT mert EGY, ismétlem EGY csaj kitol egy sráccal.
2011. okt. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
A kérdésem tárgytalan. Utána jártam hogy egy bizonyos gyógyszerből mi az az adag ami már halálos. Örömmel közlöm, hogy rendelkezésemre áll ez a mennyiség az adott gyógyszerből. Nem csak a lány miatt... magam miatt is, a folyamatos csalódások miatt, és egyszerűen elég volt. Soha nem akartam megbántani senkit. Újságba/TV-be nem akarok bekerülni, amit teszek az sajnálatos módon megszokott, ugyanakkor gyáva dolog, mert menekülök a problémák elől. Ebből a játékból kiestem...
2011. okt. 5. 23:43
 14/14 napietus ***** válasza:

jaj, most erre mit lehet írni? már értem, miért értek kudarcok ilyen hozzáállással...


amúgy milyen gyógyszer? valószínűleg kihányod ill. kifosod mielőtt belehalnál (a gyógyszerekben van minimális hánytató és hashajtó. ezt rendeltetésszerű használat esetén nem érzi a delikvens, pont azért van, hogy halálos adag ne tudjon felszívódni), de azért ne próbáld ki, annyira ne bízz egyik gyógyszergyártóban sem :D

2011. okt. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!