Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még egy ilyen szerencsétle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még egy ilyen szerencsétlen lány akinek 20 éves korára nem történt semmi szerelmi téren?

Figyelt kérdés
Még csak kihasználni se voltam jó, semmire nem vagyok alkalmas! Meghalnék már azért, hogy valaki szeressen!
2011. okt. 4. 21:26
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
21:46 Gratulálok! De én eddig is erre vártam, hogy majd az élet megoldja. :/ Naiv bolond voltam!
2011. okt. 4. 21:48
 12/42 anonim ***** válasza:

Tudom ,hogy nem mesében élünk!!!

Én tapasztalatból mondom ,hogy egy nőnek sokkal több esélye van egy párkapcsolatra mint egy férfinak....

Menj el táncórákra,íratkozz be tanfolyamra,de ha gondolod beszélgethetsz Velem is... :)

2011. okt. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:

20 éves korom előtt velem se történt semmi különös, egyszer volt barátom 21 évesen két hónapra, az is katasztrófa volt. Aztán szórakozóhelyen megismerkedtem egy sráccal, nem volt tahó meg ilyenek, szabályosan udvarolt nekem és két éve együtt vagyunk. Nem én kerestem a kapcsolatot, az talált meg engem. A görcsösen kapcsolatot kereső lányok valahogy olyan kisugárzást árasztanak, ami megijeszti a pasikat. Ha nem akarod görcsösen, könnyebben megkapod.

Meg a nagy elvárásokat le kell adni, a szőke herceg fehér lovon dolgot. A hétköznapi pasiknak vannak hibáik, nem mind szupermodell, ezt azért bele kell kalkulálni, mielőtt elhajtasz valakit.

2011. okt. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
Lehet,h nem dobunk fel a tapasztalatainkkal, de ez az élet...Nem csak Te nem találod a helyed... Nem azt mondom,h ez vígasztaljon, de értened kell,h mások sem kötik fel magukat az első fára..Mindenkinek (majdnem) nehéz... DE hiszünk az emberekben, ha néha gödörbe is kerülünk, és talán egyszer jó lesz. Vagy nem...De én nem adom fel,az tuti!
2011. okt. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:

Egy nőben legyen tartás, férfinak kell kezdeményeznie. Ha beledöglik a magányba akkor haljon meg büszkeséggel.

Ebben a koszfészek városban ilyenek nincsenek, hogy táncórák, semmi ilyesmi.

2011. okt. 4. 21:54
 16/42 anonim ***** válasza:
Melyik város ha szabadna érdeklődnöm???
2011. okt. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:

19 éves koromig nemvolt semmi nekem se. Most biztos azt mondod, hogy de te már 20 éves vagy. Az az egy év nem oszt nem szoroz. Én is így éreztem előtte, aztán teljesen hirtelen elkezdtem "népszerűbbé válni" a fiúk körében. Utólag tudom, magamról, hogy mi volt a hiba bennem, ami miatt nem volt semmi.

Te milyennek látod magad? Gondolkoztál már rajta, hogy ha azt akarod h változzon az életed, akkor lehet, hogy neked is változnod kellene?

2011. okt. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:

Hogy ne akarnám az életemnél is jobban amikor eddig ez teljesen kimaradt. Legalább lett volna sok rossz kapcsolatom akkor tudnám, hogy legalább kialakítani képes vagyok egy kapcsolatot, de most még ere sem!


Nem tudom mit csináljak, hol ismerkedjek. Elvárás meg csak annyi van, hogy lelkileg legyen meg az az alap amire nekem szükségem van, testileg meg ne legyen elhízott és ne taszítson kifejezetten akkor már jó.

2011. okt. 4. 21:58
 19/42 anonim ***** válasza:
Ha a férfinek kell kezdeményeznie, ez nem jó, az nem jó, a városod amúgy is szar, tuti mindenki hülye, akkor mégis mit vársz? Nem lehet, hogy csak az a baj, hogy túl magas a paci, amin csücsülsz?
2011. okt. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:

én is így érzem ahogy te:P

"Meghalnék már azért, hogy valaki szeressen!"

És még nagyon sok más ember is, de ezért tenni kell.

A lányoknak csak elég jelen lennie jó vagy átlagos külsővel. A fiúknak van a nehéz dolga, pl: engem is egy csúnyácska de hozzám illő lány elutasított, nah? Am egyszer smároltam de nem oylan lánnyal aki tetszett... mondjuk jól esett azért :)

F18

öhm, mér hol laksz hogy semmi sincs?

2011. okt. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!