Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még egy ilyen szerencsétle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még egy ilyen szerencsétlen lány akinek 20 éves korára nem történt semmi szerelmi téren?

Figyelt kérdés
Még csak kihasználni se voltam jó, semmire nem vagyok alkalmas! Meghalnék már azért, hogy valaki szeressen!
2011. okt. 4. 21:26
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
21:57 nem tudom mégis mi a fenét kéne változnom. Nem voltam soha társasági ember, nem is akarok az lenni!
2011. okt. 4. 22:00
 22/42 anonim ***** válasza:
Ha nem jársz társaságba és antiszocoskodsz, akkor hol akarsz bepasizni? Az interneten?
2011. okt. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:

inkább fiúk vannak többen


de én is úgy érzek már, mint te


ha lesz barátnőm végre, akkor attól tartok, hogy agyon fogom szeretgetni :D


21/F

2011. okt. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
21:57 vagyok. Szerintem ha nem mozogsz társaságban, akkor sokkal kevesebb az esélye h megtaláld a párod. Azt, hogy min kéne változtatnod, én nem tudhatom, mert nem ismerlek. De szerintem érdemes lenne átgondolnod, hogy milyen vagy, és teszel-e azért valamit, hogy párt találj. Mert ha csak nem akarsz a neten ismerkedni, akkor senki nem fog becsengetni h "nem lakik-e itt egy szingli lány?". Ehhez ki kell mozdulni.
2011. okt. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

22:05-es nah én is ettől félek, és ezért hagyna el XD :D

Egyébként meg húzzunk bele mert 20 felett már kínos a dolog... am rengeteg a 20onéves szüzike fiú...


Öhm... egyébként mennyire tarod magad szépnek? és mások mennyire tartanak annak? Küldj már egy képet kíváncsivá tettél! (volt már ilyen lány oszt közbe tök szép volt nem tudom mi baja volt magával xD)


F18 előző

2011. okt. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

Az sem jó ha agyonszeretgetsz valakit ,mert akkor azt lehet hogy megúnja és másfele is nézelődni fog...

Én nemtagadom ,hogy nagyobb darab vagyok az átlagosnál,de legalább átmentem már mindenem...tudom milyen 3 lánnyal smárolni egy térben időben és helyen ugyanazon ponton... tudom milyen szerelmesnek lenni,tudom milyen elveszíteni valakit...Többnyire Én nőknél nem szoktam nézni hogy mekkora a segge...Volt már übervékony toppmodell barátnőm ,de volt nagyobbacska is.Engem mindig valami más fogott meg...És egy nagyobb lány is lehet ugyanolyan sexy mint egy vékony...sőt... :)

Szerintem az ember mindig az összhangot nézi...senki sem tökéletes,(rajtam kívül :) ) ,Lehet ,hogy Te is túl magasra tetted néha a mércét és esélyt sem adtál másnak még ismerkedésre sem...Kitudja....

A lényeg az,hogy mozdulj ki minél többet otthonról ,mert abból nem lesz semmi ha csak a gép elött csücsülsz!!!

2011. okt. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
Na jó,először is fejezd be az önsajnálatot,és igenis egy lány is kezdeményezhet...nekem is így lett barátom,ezt az elavult régi evet félre kell tenni és igenis néha kezdeményezni kell,mert a mai pasik nem mindig mernek,vagy legalább jeleket kell adni nekik...nyitottnak kell lenni mindenki felé és nem leírni egyből,attól még,hogy nem vagy társasági ember,elmehetsz beülni valahova meginni valamit a barátnőiddel,hátha találkozol ott valakivel...ne legyél depressziós,inkább mozdulj ki és élj egy kicsit...és csak semmi önsajnálat...hajrá
2011. okt. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:

22:14 Nincs hely hova kimozduljak vagy olyan helyek vannak ahová nem komoly kapcsolatot mennek az emberek keresni....


Neten ismerkedek, nem marad más.


22:05 Remélem lesz kit szeretgetned hamarosan... :'|


Ami bajom van a külsőmmel azon dolgozom, már nem kell sokat. :)


Nincsenek barátnőim, de nem is kellenek.

2011. okt. 4. 22:25
 29/42 anonim ***** válasza:
csak egy városnévre vagyunk kiváncsiak!Hátha segíthetünk!!!
2011. okt. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
Pápa.
2011. okt. 4. 23:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!