Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom azt mondta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt mondta, hogy egyszerű ember vagyok és a buták szoktak úgy viselkedni, mint én, voltatok már így?

Figyelt kérdés

Már szóba kerültek a volt barátnői, az egyik 2 évet egy év alatt végzett el az egyetemen, a másik 4 nyelven beszél, a 3. újságíró és gazdag szókincse van, a 4. meg sikeres üzletasszony.

Persze azt figyelmen kívül hagyja, hogy csillagásznak készülök és tudom az összes ország fővárosát, meg, hogy melyik ország, földrész, tenger, tó, földrajzi képződmény hol található, de erre azt mondja, hogy ezek nem fontos dolgok. Persze, ha beszélnék vagy 4 nyelvet, vagy én is sikeres nő lennék, mint a volt barátnői, akkor már felnézne rám.

Ezt nem gúnyosan mondta, csak megjegyezte többször, hogy egyszerű emberek szoktak úgy gondolkodni,mint én, mert szerinte csak feketén-fehéren látom a világot.


2011. okt. 5. 19:35
1 2
 11/12 anonim válasza:

Abban a pillanatban, amikor úgy érzed,

bizonyítanod kell valakinek,

hogy mennyit érsz,

azonnali hatállyal és véglegesen

sétálj el onnan!

2016. okt. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Egyébként meg az, hogy valaki 4 nyelvén beszél, az önmagában még nem érték. Az egy jó dolog, ha valakinek van nyelvérzéke, de attól még nem tartom többre attól, aki csak egy nyelvet beszél, vagy netán egyet sem. Lehet,hogy ő abban jó, más pedig másban. A statisztika egyébként azt mutatja, hogy nagyon kevesen beszélnek idegen nyelvet, pláne folyékonyan.A diplomát is, ma már boldog-boldogtalannak odaadják,ezért nincs is értéke, és sok diplomás sík hülye!Az újságíró szakma sem egy menő szakma ma már, hiszen manapság már bárki hülyéből lehet az is, iskolát sem kell végeznie hozzá.

Na ennyit a sikerről meg egyebekről!Kíváncsi lettem volna én azokra a hölgyeményekre........


Remélem azóta már felnőttél te is, a barátod meg pláne!

De legfőképpen remélem, hogy akkor azon nyomban elhagytad, mert nem te vagy hülye és egyszerű, hanem neki kellene kezeltetnie magát!

2016. okt. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!